Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 2.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вицови и хумор
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#6

- Zosto dobriot policaec retko se tusira?

- Ceka da mu se zapali zeleno svetlo na bojlerot !
05-01-2010, 01:44 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Вицови и хумор - by mara-popara - 03-01-2010, 08:53 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 05-01-2010, 01:44 PM
RE: Вицови и хумор - by netmkd - 06-01-2010, 12:47 PM
RE: Вицови и хумор - by Mirza - 07-01-2010, 12:41 AM
RE: Вицови и хумор - by dzandar - 09-01-2010, 12:21 AM
RE: Вицови и хумор - by mence - 24-01-2010, 11:26 AM
RE: Вицови и хумор - by mence - 26-01-2010, 02:09 PM
RE: Вицови и хумор - by sokoli - 14-02-2010, 12:48 AM
RE: Вицови и хумор - by netmkd - 20-02-2010, 09:38 PM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 21-02-2010, 09:18 PM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 21-02-2010, 09:19 PM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 22-02-2010, 07:56 PM
RE: Вицови и хумор - by mungos - 05-03-2010, 06:31 PM
RE: Вицови и хумор - by basilius_2 - 15-03-2010, 06:08 PM
RE: Вицови и хумор - by acko - 25-05-2010, 12:16 PM
RE: Вицови и хумор - by @MILA@ - 25-05-2010, 04:08 PM
RE: Вицови и хумор - by @MILA@ - 25-05-2010, 04:10 PM
RE: Вицови и хумор - by @MILA@ - 25-05-2010, 04:26 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 26-05-2010, 12:36 PM
RE: Вицови и хумор - by mara-popara - 31-05-2010, 04:54 PM
RE: Вицови и хумор - by basilius_2 - 01-06-2010, 12:29 AM
RE: Вицови и хумор - by афион - 03-06-2010, 09:09 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 08-09-2010, 05:31 PM
RE: Вицови и хумор - by perfectford - 10-07-2010, 01:02 AM
RE: Вицови и хумор - by perfectford - 10-07-2010, 02:16 AM
RE: Вицови и хумор - by Вовата - 10-09-2010, 06:39 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 12-09-2010, 11:32 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 13-09-2010, 01:21 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 20-10-2010, 02:33 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 20-10-2010, 07:04 PM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 29-10-2010, 09:25 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 03-11-2010, 03:11 AM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 06-11-2010, 08:15 PM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 07-11-2010, 11:27 PM
RE: Вицови и хумор - by Nikola - 03-02-2011, 03:16 AM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 10-11-2010, 09:35 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 14-12-2010, 02:54 PM
RE: Вицови и хумор - by Вовата - 14-12-2010, 03:51 PM
RE: Вицови и хумор - by Gnoj - 16-12-2010, 12:16 AM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 15-12-2010, 11:27 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 18-12-2010, 12:21 AM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 18-12-2010, 02:24 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 18-12-2010, 02:25 PM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 08-01-2011, 04:33 PM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 08-01-2011, 04:36 PM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 08-01-2011, 04:40 PM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 08-01-2011, 04:41 PM
RE: Вицови и хумор - by Paradigm - 09-01-2011, 09:37 PM
RE: Вицови и хумор - by ВАЖНА - 31-01-2011, 02:22 PM
RE: Вицови и хумор - by toni_a - 09-02-2011, 03:26 AM
RE: Вицови и хумор - by toni_a - 09-02-2011, 03:59 AM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 23-02-2011, 02:14 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 23-02-2011, 07:14 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 22-03-2011, 10:34 PM
RE: Вицови и хумор - by Gnoj - 03-09-2011, 11:48 AM
RE: Вицови и хумор - by cp855 - 04-04-2011, 06:09 PM
RE: Вицови и хумор - by cp855 - 07-04-2011, 10:08 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 15-04-2011, 02:41 AM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 21-06-2011, 02:40 PM
RE: Вицови и хумор - by toni_a - 19-07-2011, 11:57 PM
Вицови и хумор - by MashaMarkoma - 29-07-2011, 03:01 PM
RE: Вицови и хумор - by barba - 01-08-2011, 04:45 AM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 01-08-2011, 08:23 AM
RE: Вицови и хумор - by mence - 04-08-2011, 12:49 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 05-08-2011, 12:35 PM
RE: Вицови и хумор - by mence - 18-08-2011, 02:21 AM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 20-08-2011, 09:15 AM
RE: Вицови и хумор - by Stefan - 05-01-2012, 03:58 PM
RE: Вицови и хумор - by barba - 07-09-2011, 12:57 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 18-09-2011, 11:57 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 19-09-2011, 07:45 AM
RE: Вицови и хумор - by Gnoj - 19-09-2011, 12:58 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 19-09-2011, 07:48 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 19-09-2011, 08:58 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 23-10-2011, 07:21 PM
RE: Вицови и хумор - by toni_a - 23-11-2011, 05:29 AM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 12-12-2011, 12:55 AM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 15-12-2011, 02:28 AM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 05-01-2012, 01:03 PM
RE: Вицови и хумор - by jingiby - 10-01-2012, 12:09 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 10-01-2012, 04:15 PM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 11-01-2012, 01:43 AM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 11-01-2012, 02:01 AM
RE: Вицови и хумор - by Stefan - 22-11-2012, 08:14 PM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 25-11-2012, 01:25 AM
RE: Вицови и хумор - by inmate1807 - 27-11-2012, 01:06 PM
RE: Вицови и хумор - by TATAP - 02-02-2013, 09:01 AM
RE: Вицови и хумор - by nescafe - 02-02-2013, 02:33 PM
RE: Вицови и хумор - by nescafe - 07-02-2013, 06:14 AM