Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАЖНО !!!!
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#3

(03-04-2013, 01:54 AM)Zoograf Wrote: makedonskosonce :
https://www.google.com/search?hl=en&as_q...&as_rights=Zoograf, благодарам на помошта.
03-04-2013, 01:19 PM
Reply


Messages In This Thread
ВАЖНО !!!! - by Администратор - 03-04-2013, 01:47 AM
RE: ВАЖНО !!!! - by Zoograf - 03-04-2013, 01:54 AM
RE: ВАЖНО !!!! - by Администратор - 03-04-2013, 01:19 PM