The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error

Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАЖНО !!!!
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#1

Молба до членовите на форумот. Ако некој од вас прикачувал линкови од: makedonskosonce.com, ibizalife.net или ако листајки го форумот ги забележи посочените линкови нека ми прати порака каде, на која теме и во кој пост ги забележал за да можам да ги отстранам. Линковите на тие два сајта кои се наоѓаат на нашиот форум се проблем
03-04-2013, 01:47 AM
Reply


Messages In This Thread
ВАЖНО !!!! - by Администратор - 03-04-2013, 01:47 AM
RE: ВАЖНО !!!! - by Zoograf - 03-04-2013, 01:54 AM