Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,629
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#10

Во август месец предметот го дават на друг судија, игра за да се одолговлече процесот.
На 08.04.2010 година, пратив писмо во коe барам да добиам информации за текот на случајот.


[Image: Document_25_zpse5ab817c.jpg]Истражниот судија Басотовa на 05.05.2010 година ме известува дека ПРАТЕНИ СЕ ПОКАНИ ЗА СОСЛУШУВАЊЕ!!


[Image: Document_26_zpsfa2e6c9c.jpg]

13-02-2013, 09:55 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ - by ЈорданПетровски - 13-02-2013, 09:55 PM