Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 3.09 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oskar
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#2

Cile, go gledav GLAMURot ama nemam zborovi, raskos ubavina...
Sekoja godina go gledam i uzivam.
09-03-2010, 03:49 AM
Reply


Messages In This Thread
Oskar - by basilius_2 - 08-03-2010, 07:29 AM
RE: Oskar - by mence - 09-03-2010, 03:49 AM