Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мера според мера.
Author Message
Кракра Offline
Junior Member
**

Posts: 12
Joined: Jan 2013
Reputation: 0
#3

И големият Григор Вачков в ролята на Постоль войвода, който по време на снимането на филма получава инсулт и умира. Така и не усляват да се дозаснемат сцените за Постол Войвода.21-01-2013, 01:17 PM
Reply


Messages In This Thread
Мера според мера. - by Кракра - 21-01-2013, 11:20 AM
RE: Мера според мера. - by Кракра - 21-01-2013, 01:17 PM