Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
УАПСЕН ВРАНИШКОВСКИ
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#23

Онака оти си активен во бизнисот на убедување дека Македонците се Бугари.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
23-12-2011, 09:19 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: УАПСЕН ВРАНИШКОВСКИ - by МрачниотКоњаник - 23-12-2011, 09:19 PM