Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЛАГИТЕ НА ДЕНКО МАЛЕВСКИ ВО "ПОЛИТИКО"
Author Message
mickey Offline
Junior Member
**

Posts: 19
Joined: Jan 2010
Reputation: 0
#1

Е емисија која се емитува на Наша ТВ секој понеделник, среда и петок со почеток од 17 часот.

Денеска ќе биде гостин Љубчо Георгиевски
Во понеделник ќе биде Ванчо Чифлиганец ек директор на Бучим
А во среда ќе биде градоначалникот на Охрид Александар Петрески
25-11-2011, 11:46 AM
Reply


Messages In This Thread
ЛАГИТЕ НА ДЕНКО МАЛЕВСКИ ВО "ПОЛИТИКО" - by mickey - 25-11-2011, 11:46 AM
RE: Политико - by acko - 26-11-2011, 01:21 AM