Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
тракиецъ Offline
Member
***

Posts: 103
Joined: May 2012
Reputation: 12

...Чудо! ... Случи се чудо!... Днес, в "Утрински вестник", видях коментари написани на български език! ...Se_klanjam Демокрацията проби в "Утрински"...???? !!!......Se_klanjam


ДАЛИ???
02-10-2012, 02:42 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by тракиецъ - 02-10-2012, 02:42 PM