Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vostanieto protiv bugarskiot okupator
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#3


(12-10-2011, 03:03 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Pred 70 godini Makedonija digna vostanie protiv bugarskiot okupator i go pobedi. Koga Kotle kje se oslobodi od svoite bugarski okupatori?
P.S. Ups, pa samo tie ostanaa da diskutiraat: Bugarite, moderatorite i Jordan.


Од ови бројки се надевам ке извлечеш некој заклучок Мраченкоњанику


Quote:Site Information for kotle.ca Get Details .
Alexa Traffic Rank: 923,184 Traffic Rank in MK: 563 .


Quote:Site Information for macedonians.tv Get Details .
Alexa Traffic Rank: 1,674,984 Traffic Rank in MK: 784 .Quote:Site Information for burevesnik.org Get Details .
Alexa Traffic Rank: 3,545,185 Traffic Rank in MK: 1,496 .
13-10-2011, 04:16 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Vostanieto protiv bugarskiot okupator - by Администратор - 13-10-2011, 04:16 AM