Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДОСИЕ ЦРНИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,638
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2[Image: 330vhvd.jpg]


[Image: wukxmd.jpg]
-Што е интересно, гледано од мој агол:


"Јордан ИМА МОЖНОСТ да воспостави контакти со лица ..... од Р. Бугарија".

Прашање кое се наметнува дали на сите кои соработуваа со Бугарски фирми им се отворени досиеа. Јас на "исток" тргнав затоа што ги изгубив пазарите, се прекинаа врските со Хрватска, Словенија , Германија Барав пласман на моите производи. 1990 година има 96 вработени.

"Врз основа на изврешените проверки и добиените сознаниа и податоци цениме дека Јордан поради СВОЈАТА АКТИВНОСТ (истиот стои на ВМР-овски идеолошко-политички позиции, моја забелешка),неговото потекло (бугарско-четничко м.з), средината во која се движи (Бојан син на Страхил Георгиев м.з) ... ТРЕБА ДА ПРЕДСТАВУВА ИНТЕРС НА СДБ. "01-10-2011, 04:03 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: ДОСИЕ ЦРНИ - by ЈорданПетровски - 01-10-2011, 04:03 AM