Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 2.9 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Confessions of a Shopaholic-Guide to frugality and Love
Author Message
perfectford Away
Administrator
*******

Posts: 69
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#21

Of-topic Huh.. i think to put the thread as sticky one, coz of the good sides for people who wanna learn english! Of-topic
16-02-2010, 10:34 PM
Website Reply


Messages In This Thread
RE: Confessions of a Shopaholic-Guide to frugality and Love - by perfectford - 16-02-2010, 10:34 PM