Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
Author Message
mungos
Unregistered

 
#41

Ванче бугарите треба да се замислат а не ние.Тие имаат поголем проблем,имаше доста интересни изјави на бугарските главни ликови од 1944 година каде се страмеле од нивната политика кон Македонија!
17-02-2010, 10:08 PM
Reply


Messages In This Thread
ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 13-01-2010, 09:09 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 24-01-2010, 02:27 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by Pirinec-Vrhovist - 25-01-2010, 07:38 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 12-02-2010, 11:14 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by Pirinec-Vrhovist - 13-02-2010, 12:14 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 13-02-2010, 12:41 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 13-02-2010, 02:12 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 13-02-2010, 09:00 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 13-02-2010, 09:46 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 13-02-2010, 11:38 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by raspberry - 13-02-2010, 11:46 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 14-02-2010, 12:08 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by raspberry - 14-02-2010, 12:35 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 14-02-2010, 12:54 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 14-02-2010, 01:59 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by raspberry - 14-02-2010, 01:44 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 14-02-2010, 02:10 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 14-02-2010, 03:41 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 14-02-2010, 05:30 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 14-02-2010, 07:05 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by Pirinec-Vrhovist - 14-02-2010, 07:53 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 15-02-2010, 03:15 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 14-02-2010, 08:10 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by Pirinec-Vrhovist - 14-02-2010, 08:15 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 14-02-2010, 08:28 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 15-02-2010, 11:13 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 16-02-2010, 06:07 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 16-02-2010, 06:12 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 16-02-2010, 06:22 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 16-02-2010, 06:32 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 16-02-2010, 06:37 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 16-02-2010, 07:20 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 07:57 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 06:37 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 06:41 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 08:04 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 17-02-2010, 08:21 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 10:03 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 17-02-2010, 10:08 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 10:14 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 17-02-2010, 10:24 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by vancevtodor - 17-02-2010, 10:53 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 18-02-2010, 12:19 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by ivan mihajlov - 24-02-2010, 09:47 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 24-02-2010, 11:20 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by ivan mihajlov - 24-02-2010, 11:47 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 24-02-2010, 11:51 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by ivan mihajlov - 25-02-2010, 12:22 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by mungos - 26-02-2010, 02:36 AM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by ivan mihajlov - 02-03-2010, 09:08 PM
RE: ЃОРЧЕ ПЕТРОВ - by Вовата - 16-03-2010, 04:59 AM