Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
******** TURKO MONGOLSKA
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#1

ARAMIII TATARSKI JA KRADITE NASATA ISTORIJA I NASITE UBAVI MAKEDONSKI PESNI, VIE STE ZA SO NULA DA SE POMNOZITE PLEMETO VASE RASIPANO
09-10-2010, 05:42 AM
Reply
rahhan Offline
Junior Member
**

Posts: 2
Joined: Aug 2010
Reputation: 0
#2

Дори и азбуката създадена за вас откраднахме и за това пишеш на латиница! Icon_lolIcon_lolIcon_lol
09-10-2010, 06:46 AM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member
****

Posts: 676
Joined: Aug 2010
Reputation: 12
#3

Наци, по-полека с нервите, човеко, ще ти стане нещо.
Айде като си почнал да коментираш наред, вземи коментирай например това:

Я кажи ми, облаче, ле бяло е песен на Ран Босилек от 1916 година!

Ето ти я в изпълнение на Силви Вартан:(This post was last modified: 09-10-2010, 07:02 AM by Han Solo.)
09-10-2010, 07:02 AM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member
****

Posts: 676
Joined: Aug 2010
Reputation: 12
#4

Наци, ще те помоля за коментар и на украинската варианта на песната:09-10-2010, 08:00 AM
Reply
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#5

Mise obezlicuvaat naslovite na temite, na sto lici ova ???? i koja cenzura se sproveduva ovde dali mozi nekoj da mi objasni zosto mi e obezlicena temata i odnesena neznam kade.
(This post was last modified: 09-10-2010, 04:58 PM by NACIONALIST.)
09-10-2010, 04:56 PM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#6

(09-10-2010, 04:56 PM)NACIONALIST Wrote: Mise obezlicuvaat naslovite na temite, na sto lici ova ???? i koja cenzura se sproveduva ovde dali mozi nekoj da mi objasni zosto mi e obezlicena temata i odnesena neznam kade.


Наци ти како модератор треба да си пример на форумов во почитување на форумските правилата. Твојата тема нема врска со политика и ја префрлив на подфорумот музика. Таму каде што и е местото, погледни ги репликите после твојот воведен пост.

Кога зборуваш за цензура ке ми објасниш ли дали е твоја самоцензура тоа што на еден куп постови кои се реплики на твои обвинувања, тврдења... не сакаш да одговариш.
10-10-2010, 02:54 AM
Reply