Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 2.83 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Типови за денес
Author Message
Pirinec-Vrhovist Offline
Воjвода
****

Posts: 399
Joined: Dec 2009
Reputation: 15
#1

Internationals - Friendly

14:00 Iran - Mali 1
16:15 Qatar - Korea DPR X
20:00 Angola - Estonia 1

International - Club Friendlies

18:45 Al-Ittihad Jeddah - Juventus 2

England - Premier League

19:45 Portsmouth - Arsenal 2
20:00 Manchester U. - Wigan Athletic 1
30-12-2009, 03:26 PM
Reply
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#2

Типови за викендов
Ман. Сити- Вест Хем 1
ПСВ-Адо Ден Хаг 1
Марсеј-Арле 1
Барселона-Атлетико М. 1
Олимпијакос-Ксанти 1
Севиља-Малага 1
Реал М.-Реал С. 1
03-02-2011, 02:35 AM
Reply
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#3

Утре Бари- Интер 2 сингл 1.5
03-02-2011, 02:36 AM
Reply
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#4

(03-02-2011, 02:36 AM)Nikola Wrote: Утре Бари- Интер 2 сингл 1.5

Погодено.
04-02-2011, 12:38 AM
Reply
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#5

(03-02-2011, 02:35 AM)Nikola Wrote: Типови за викендов
Ман. Сити- Вест Хем 1
ПСВ-Адо Ден Хаг 1
Марсеј-Арле 1
Барселона-Атлетико М. 1
Олимпијакос-Ксанти 1
Севиља-Малага 1
Реал М.-Реал С. 1


Ман. Сити- Вест Бромвич 1 погодена
ПСВ-Адо Ден Хаг 1 промашена
Марсеј-Арле 1 погодена
Барселона-Атлетико М. 1 погодена
Олимпијакос-Ксанти 1 погодена
Севиља-Малага 1 промашена
Реал М.-Реал С. 1 погодена
(This post was last modified: 06-02-2011, 09:42 PM by Nikola.)
06-02-2011, 09:42 PM
Reply