Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дури двајца противкандидати на Груевски за Прецедник на ДПМНЕ
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

Дури двајца противкандидати на Груевски за Прецедник на ДПМНЕ

Кој ќе биде новит лидер на Унијата на сите мањаци ,лудаци ,криминалци ,рекетари и цел друг шљам и џган во Македонија .?
Клетата опозиција лажеше дека никој нема храброст да му се спотивстави на Груевски на претстојниот конгрес на Унијата и со тоа Груевски останува единствен кандидат .
Меџутим се најдоа дури двајца храбри противкандидати кој никако не се за потценување

1)
Првиот противкандидат др Ханибал Лектор
Јеееееее ............

The Silence of the Lambs -


Senator Ruth Martin meets Hannibal Lecter

2)

Вториот противкандидат Господинот Џокер
Јеееееее ...............

Batman (1/5) Movie CLIP - You Can Call Me Joker (1989) HDJoker Raving, Booping, Laughing

Ејјј абе ова ќе бида жестока трка за првото место.
Што знам .....
Ја ипак би типувал на Груесвки . Не дека ги потценувам другите двајца ама ....
Ама ете другите двајца ДПМНЕ ги сомничи дека се производ на филмување на сечење лепење прелепување ленти ...ова она ...сумњиви се .
А Груевски е докажана работа онака баш автентичен лудак без маски без ракавици .Абе оргинал си е оргинал па може да збори кој што сака.
03-04-2015, 06:54 PM
Reply