Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Super Moderators
Username Last Visit Email PM
Offlinehristo 10-02-2016, 10:28 AM
PM
Offlinepoprushev 03-08-2018, 03:41 PM
PM

Administrators
Username Last Visit Email PM
OfflineErvin 05-11-2017, 09:27 AM
PM
Awayperfectford 30-12-2022, 02:19 PM
PM
OfflineЈорданПетровски 09-03-2024, 10:14 PM
PM
OfflineАдминистратор 21-11-2021, 06:06 PM
PM

Moderators
Username Forum(s) Last Visit Email PM
Offlineacko Историjа
Политика
29-04-2015, 11:06 PM
PM
Offlinebasilius_2 Музика, Филм, Литература
12-09-2021, 06:15 PM
PM
OfflineBoris Lazarov Политика
27-05-2015, 09:37 PM
PM
OfflineGnoj Историjа
11-07-2014, 11:51 AM
PM
Offlinehristo ПОЛЕМИКИ
Музика, Филм, Литература
Mедиуми
Вести од светот
10-02-2016, 10:28 AM
PM
Offlinemence Здравjе, Храна, Вино
28-01-2013, 11:53 PM
PM
Offlinepoprushev Mедиуми
Вести од светот
Диjаспора
03-08-2018, 03:41 PM
PM
OfflineАдминистратор Случувања на форумот
21-11-2021, 06:06 PM
PM
OfflineПеницилин Историjа
(Hidden)
PM