Автор Тема: Дури двајца противкандидати на Груевски за Прецедник на ДПМНЕ  (Прочитано 762 пати)

Април 03, 2015, 05:54:33 pm
Прочитано 762 пати

Flok

  • ****
  • Information
  • Sr. Member
  • Пораки: 466
    • Погледај го Профилот
Дури двајца противкандидати на Груевски за Прецедник на ДПМНЕ

Кој ќе биде новит лидер на Унијата на сите мањаци ,лудаци ,криминалци ,рекетари и цел друг шљам и џган во Македонија .?
Клетата опозиција лажеше дека никој нема храброст да му се спотивстави на Груевски на претстојниот конгрес на Унијата и со тоа Груевски останува единствен кандидат .
Меџутим се најдоа дури двајца храбри противкандидати кој никако не се за потценување

1)
Првиот противкандидат др Ханибал Лектор
Јеееееее ............

The Silence of the Lambs -

http://www.youtube.com/watch?v=5V-k-p4wzxg


Senator Ruth Martin meets Hannibal Lecter

http://www.youtube.com/watch?v=G1IayQ9MAl4

2)

Вториот противкандидат Господинот Џокер
Јеееееее ...............

Batman (1/5) Movie CLIP - You Can Call Me Joker (1989) HD

http://www.youtube.com/watch?v=63iuB-cSY7QJoker Raving, Booping, Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=ldvkMUVE3O0

Ејјј абе ова ќе бида жестока трка за првото место.
Што знам .....
Ја ипак би типувал на Груесвки . Не дека ги потценувам другите двајца ама ....
Ама ете другите двајца ДПМНЕ ги сомничи дека се производ на филмување на сечење лепење прелепување ленти ...ова она ...сумњиви се .
А Груевски е докажана работа онака баш автентичен лудак без маски без ракавици .Абе оргинал си е оргинал па може да збори кој што сака.


There are no comments for this topic. Do you want to be the first?