Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Пеницилин
Users browsing this forum: 1 Guest(s)

Forums in 'Историjа'
  Forum Threads Posts Last Post
Историjа
Дискусии околу македонската и светската историја.
Moderated By: acko, Пеницилин, Gnoj
390 22,440 Кој, Како, До Кога, и Про...
31-12-2019, 02:41 AM
by ЈорданПетровски
ПОЛИЦИСКО ПОЛИТИЧКО ПОДЗЕМЈЕ
улогата и учеството на СДБ во политичкиот живот на Македонија
Moderated By: acko, Пеницилин
108 354 КАТИЦА ЈАНЕВА КЕ ПРОПЕЕ К...
14-01-2020, 12:47 AM
by ЈорданПетровски
Религиjа
Православие, други религии
Moderated By: acko, Пеницилин
65 262 СРПСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВ...
03-03-2019, 10:25 PM
by ЈорданПетровски