Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 3 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    14 5,504
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-11-2013, 11:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,131
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-11-2013, 01:57 PM
Last Post: hristo
    2 965
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-10-2013, 11:21 AM
Last Post: hristo
    0 526
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-10-2013, 11:24 PM
Last Post: Flok
    3 4,579
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-09-2013, 05:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    16 4,713
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-09-2013, 04:27 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 828
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-09-2013, 03:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 1,330
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-08-2013, 03:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,370
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-08-2013, 10:27 AM
Last Post: hristo
    0 455
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-08-2013, 11:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 764
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-08-2013, 04:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 3,139
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-08-2013, 06:11 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 1,323
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-07-2013, 02:32 PM
Last Post: Larsson
    0 385
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2013, 07:31 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 807
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2013, 12:35 PM
Last Post: hristo
    14 2,190
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-07-2013, 09:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 633
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-06-2013, 01:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,588
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-06-2013, 03:27 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 3,459
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-05-2013, 01:35 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,105
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-05-2013, 03:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 1,366
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-05-2013, 01:21 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 632
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-05-2013, 04:41 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 761
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-05-2013, 04:00 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 540
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-04-2013, 12:42 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 941
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-04-2013, 10:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 925
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-04-2013, 10:11 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 3,837
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-04-2013, 02:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,132
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-03-2013, 11:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    25 7,750
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-03-2013, 02:30 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,221
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-03-2013, 11:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread