Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 4 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    1 184
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-11-2022, 03:34 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 147
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-11-2022, 12:11 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 104
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-10-2022, 01:03 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 106
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-09-2022, 02:13 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 298
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-08-2022, 12:29 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 263
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-06-2022, 10:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 229
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-02-2022, 03:40 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,658
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-01-2021, 02:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,215
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-12-2020, 09:43 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,298
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-11-2020, 10:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,175
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-11-2020, 11:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 1,201
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-09-2020, 10:14 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    14 2,481
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-05-2020, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 794
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-04-2020, 11:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 782
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-03-2020, 11:11 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 753
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-03-2020, 11:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 827
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2020, 04:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,058
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-01-2020, 01:53 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,106
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-12-2019, 05:45 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 941
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-12-2019, 08:47 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 908
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-11-2019, 03:19 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 862
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-11-2019, 02:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 859
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
30-10-2019, 01:55 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,038
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-09-2019, 02:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,398
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-09-2019, 10:37 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 987
 • 1 Vote(s) - 4 out of 5 in Average
09-09-2019, 10:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 973
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-08-2019, 01:41 PM
Last Post: montehristo
    1 1,080
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-06-2019, 03:48 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 1,231
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-06-2019, 04:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,064
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-05-2019, 12:58 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread