Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: Администратор
Users browsing this forum: 2 Guest(s)

Известувања од Администраторот
Thread / Author Replies [asc] Views Rating Last Post
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    4 3,814
 • 12 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
10-03-2011, 04:20 PM
Last Post: Playboytaxi
  doc 0 2,736
 • 12 Vote(s) - 4.17 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:56 PM
Last Post: perfectford
  exlm 0 1,894
 • 5 Vote(s) - 2.8 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:50 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
   
8 5,708
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-10-2011, 07:18 PM
Last Post: МрачниотКоњаник
    5 4,552
 • 10 Vote(s) - 1.7 out of 5 in Average
02-02-2011, 01:50 PM
Last Post: nuleg
    5 3,251
 • 4 Vote(s) - 1.75 out of 5 in Average
25-05-2011, 02:09 PM
Last Post: Guest
    2 1,570
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-04-2013, 12:30 PM
Last Post: Администратор
    2 1,919
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-04-2013, 01:19 PM
Last Post: Администратор
    2 2,146
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-05-2013, 08:10 PM
Last Post: Вовата
    1 2,091
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
05-04-2012, 07:47 PM
Last Post: Администратор
    0 1,116
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-04-2013, 01:44 AM
Last Post: Администратор
    0 3,953
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-04-2015, 12:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread