Котле - форум без граници, без цензура - плурализам на мислења и идеи!

Full Version: Може ли да има нешто обшто между МК и БГ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
(29-10-2010, 04:20 PM)demmian Wrote: [ -> ]...Ние сами одлучуваме како да си ги воспитуваме децата!...

Бе ти ги кръсти Немања и Душанка, па после ходи ги възпитавай...
Devil3
(29-10-2010, 02:51 PM)jingiby Wrote: [ -> ]Христо, мисълта ми е друга. Аз признавам македонският народ след 1944 г. Това е част от историята. Но УДБА-шите които ви пишат учебниците и перат мозъците на децата ви не признават тези идеи на революционерите по-горе. Те лъжат, лъжат и лъжат. И ей на, виж го Дамян. Личи си, че се раздира от вътрешни противоречия и така ще си остане до края на живота. Но за него вече е късно. Той е жертва на Титова Югославия.

Идеята ми е вашите деца вече от малки да знаят истината какви са били предците им - македонски българи, и пак да си останат македонци. А не сърбо-букефалисти с югославско-гръцка закваска!Da_ne_si_lud

Така де. Затоа е тука КОТЛЕ. Да ја кажува вистината.
Македония и Македонците е най добре да си нямат нищо общо с подлото, смтъдливо мангало-българско племе и неговото вулгарно формирование гнусният Кенеф наречен България.
(30-10-2010, 03:48 PM)Пирин Македонски Wrote: [ -> ]Македония и Македонците е най добре да си нямат нищо общо с подлото, смтъдливо мангало-българско племе и неговото вулгарно формирование гнусният Кенеф наречен България.

Ела в София и ми го кажи в лицето ако смееш.
(30-10-2010, 03:48 PM)Пирин Македонски Wrote: [ -> ]Македония и Македонците е най добре да си нямат нищо общо с подлото, смтъдливо мангало-българско племе и неговото вулгарно формирование гнусният Кенеф наречен България.

Е, да, ама това "най-добре" няма да се сбъдне. Вашата се свърши - свидетели сме на агонията.
(30-10-2010, 03:59 PM)Kosta Wrote: [ -> ]

АЗ ти казвам какво мисля по въпросът, пък ти ако искаш, ноже и в лицето да ти го кажа. Това не променя нещата
Мисли квото щеш щом си решил да се опитваш да мислиш.
Като дойдеш, земи още такива като тебе.
:-)
(30-10-2010, 04:13 PM)Пирин Македонски Wrote: [ -> ]

АЗ ти казвам какво мисля по въпросът, пък ти ако искаш, ноже и в лицето да ти го кажа. Това не променя нещата

Нещата, малкия, са променени вече. Без значение е какво ти мислиш. Е ти си кажи де, дано ти олекне маката малце Icon_razz Icon_razz Icon_razz.

И научи български. С този за паспорт може да се явиш, но не е зле да понаучиш и правилата за членуване... Защото НЕЩАТА има още да се променят. И тебе никой няма да те пита.
(30-10-2010, 04:25 PM)Вовата Wrote: [ -> ]

Нещата, малкия, са променени вече. Без значение е какво ти мислиш. Е ти си кажи де, дано ти олекне маката малце Icon_razz Icon_razz Icon_razz.

И научи български. С този за паспорт може да се явиш, но не е зле да понаучиш и правилата за членуване... Защото НЕЩАТА има още да се променят. И тебе никой няма да те пита.

Ако пък мислиш че от български боклуци като ВАС във Форуми като този зависи нещо, то жестоко се лъжеш. Боклук е Българина разбра ли и няма сила която да накара Македонеца да ви приеме наметната от Дядо Ви Иван Руски идентичност. Не успяхте преди 100г , няма и да успеете и за напред. Гнусната ви политика отврати Македонеца от смръдливата ви държава. Гнусните ви подходи успяха да окупират само за една част от Македония(Пиринска), от където съм АЗ и която държите със силата на закона, но не и желанието на народа от Пиринска Македония
(30-10-2010, 04:48 PM)Пирин Македонски Wrote: [ -> ]
(30-10-2010, 04:25 PM)Вовата Wrote: [ -> ]

Ако пък мислиш че от български боклуци като ВАС във Форуми като този зависи нещо, то жестоко се лъжеш. Боклук е Българина разбра ли и няма сила която да накара Македонеца да ви приеме наметната от Дядо Ви Иван Руски идентичност. Не успяхте преди 100г , няма и да успеете и за напред. Гнусната ви политика отврати Македонеца от смръдливата ви държава. Гнусните ви подходи успяха да окупират само за една част от Македония(Пиринска), от където съм АЗ и която държите със силата на закона, но не и желанието на народа от Пиринска Македония

Научи български език и си пий хапчетата редовно.

д-р Стоянов
Пирин Македонски според мен пасе овце в Австралия, поне с такова впечатление останах от друг форум,
така че няма да дойде. Всяко негово мнение ще съдържа обиди и основно "кенеф-", никога аргументи или факти,
уникален екземпляр, само гледайте. Целта е ясна - да няма диалог или дискусия и да те изкара от нерви. Е, дано не съм прав!
Бе кой го па е грижа за тоя "Пирин Македонски" изобщо?
(30-10-2010, 04:53 PM)Han Solo Wrote: [ -> ]Пирин Македонски според мен пасе овце в Австралия, поне с такова впечатление останах от друг форум,
така че няма да дойде. Всяко негово мнение ще съдържа обиди и основно "кенеф-", никога аргументи или факти,
уникален екземпляр, само гледайте. Целта е ясна - да няма диалог или дискусия и да те изкара от нерви. Е, дано не съм прав!

А ти Хан ли си? ДС утайка ли? Що си? Какво киснеш из всички Фотуми за Македония и си разтегаш "Лантерната" или това тие работа? Отдел за "Маниполация и Пропаганда" ли ти плаща ? Я кажи. Истината е една: такива като теб и утрепките подобни отричат Македония и Македонският народ с цел да оправдаете репресиите и забраните наложени на Македонците в Пиринска Македония и ако се може да вкарате по някой депотат от месното МВРО и някой лумпер от А ТАКА
(30-10-2010, 05:25 PM)Пирин Македонски Wrote: [ -> ]
(30-10-2010, 04:53 PM)Han Solo Wrote: [ -> ]Пирин Македонски според мен пасе овце в Австралия, поне с такова впечатление останах от друг форум,

А ти Хан ли си? ДС утайка ли? Що си? Какво киснеш из всички Фотуми за Македония и си разтегаш "Лантерната" или това тие работа? Отдел за "Маниполация и Пропаганда" ли ти плаща ? Я кажи. Истината е една: такива като теб и утрепките подобни отричат Македония и Македонският народ с цел да оправдаете репресиите и забраните наложени на Македонците в Пиринска Македония и ако се може да вкарате по някой депотат от месното МВРО и някой лумпер от А ТАКА

Фотуми? "Лантерната"? "Маниполация"? утрепките? депотат? месното? лумпер? Tuktuk0ni
(30-10-2010, 05:25 PM)Пирин Македонски Wrote: [ -> ]А ти Хан ли си? ДС утайка ли? Що си? Какво киснеш из всички Фотуми за Македония и си разтегаш "Лантерната" или това тие работа? Отдел за "Маниполация и Пропаганда" ли ти плаща ? Я кажи. Истината е една: такива като теб и утрепките подобни отричат Македония и Македонският народ с цел да оправдаете репресиите и забраните наложени на Македонците в Пиринска Македония и ако се може да вкарате по някой депотат от месното МВРО и някой лумпер от А ТАКА

Аз съм ти го казвал вече, ама ще се повторя: някои хора са произлезнали от маймуните много по-късно от други
и ако имаш нещо между ушите, ще си мълчиш, за да не те припознаят хората, че си от тази група!
Знаеш много добре, че съм ДДС-ар, редовно си го плащам данъците - около 60-70 000 евро годишно. Pos23
Може да направиш справка колко вися в македонски форуми в Идивиди - една година не бях влизал до това лято - умрях от глад без заплата! Smiley-happy068 Ама ако дават някъде пари за писане в македонски форуми, кажи да кандидатствам! Icon_lol
Скоро от такива като теб пак ще си направя още една дълга пауза. Icon_wink
(30-10-2010, 05:37 PM)jingiby Wrote: [ -> ]Фотуми? "Лантерната"? "Маниполация"? утрепките? депотат? месното? лумпер? Tuktuk0ni

Тоя не е етнички Македонец. Чист провокатор си е, иска да се представи за ОМОвец, простак, примитивен, но допуска типични грешки, които го издават кой е.

Не му се връзвайте.
Този се подвизаваше в един друг форуми , като видя ,че вече никой не му обръща внимания явно е решил че тук може да впечатли някой с простотиите си !!!BaehBaeh
Типично поведение на социално , психически незрял и нереализиран в живота и обществото индивид !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tuktuk0niTuktuk0ni
Каї е администраторот... да їа спаси темата ако не нешто повеке.
Този Пирин Македонски не само, че не е от България, но той дори никога не е живял в България или поне не достатъчно дълго, за да научи добре литературен български. Top idiot. Icon_lol
(30-10-2010, 10:05 PM)realkpolitik Wrote: [ -> ]Този Пирин Македонски не само, че не е от България, но той дори никога не е живял в България или поне не достатъчно дълго, за да научи добре литературен български. Top idiot. Icon_lol

Дървен удбаш, понаучил български. Милиционерче-провокаторче и то от най-умоосакатените. Да се игнорира!

Само добра илюстрация на това кой пречи, и на кого му пречи да има добри и братски отношения между македонци и българи.

За това трябва да му се благодари. Има нужда от такива термометри. Просто за сравнение.

Да се върнем на темата, защото като му се отговаря му се налива вода в намеренията.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26