Котле - форум без граници, без цензура - плурализам на мислења и идеи!

Full Version: Политика
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Политика

Announcements

 1. В А Ж Н О !!!!!!!

Threads

 1. ДАЛИ ИМПЕРИЈАТА СОРОСОИДИ ПАК КЕ ГО КОНТРОЛИРА 100% ЗАЕВ (2 Replies)
 2. ЗАЕВ ЈА ПУШТИ КАТИЦА ЈАНЕВА ПО ВОДА-ДАЛИ МАТНАТА КЕ ГО ОДНЕСЕ И НЕГО? (21 Replies)
 3. ДАЛИ БОМБИТЕ КЕ ГО УБИЈАТ БОМБАШОТ ЗАЕВ (23 Replies)
 4. ДАЛИ КЕ ИМА ПРЕДВРЕМЕНИ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ?? (4 Replies)
 5. СЕ ЈАВИ ДРУГАРОТ ПЕРО СО ОБИД ДА СИ ЈА СИМНЕ ВИНАТА (1 Reply)
 6. ЕЛ ЧЕКА ДАДЕ ДОКАЗ ДЕКА БОМБАТА ЗА НЕШКОВСКИ Е СЕЧЕНА (5 Replies)
 7. ПАЛЕВСКИ -ЈАС (2 Replies)
 8. ЛИЦЕМЕРИЕ ИЛИ НАРАЧАНА УЛОГА НА МИЦКОСКИ (2 Replies)
 9. КАКО КЕ СЕ ПРЕКРОЈАТ ГРАНИЦИТЕ ВО ТРИАГОЛНИКОТ СРБИЈА, КОСОВО, СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА (15 Replies)
 10. ПОСЛЕ СНИМКАВА СО „ПОРОШЕНКО“ НА ЗАЕВ МЕСТОТО МУ Е ВО БАРДОВЦИ!! (18 Replies)
 11. ДАЛИ ЗАЕВ КЕ ЈА ПРЕЖИВЕЕ ОВАА БОМБА (27 Replies)
 12. ГРУЕВСКИ ЗНАЕЛ АМА МОЛЧЕЛ ЕВТИН ОБИД ЗА СИМНУВАЊЕ НА ОДГОВОРНОСТА (2 Replies)
 13. МИЦКОСКИ ОЧЕКУВА ДА ГО УАПСАТ!? (0 Replies)
 14. ЗАЕВ ПАК АПСИ (12 Replies)
 15. СЕ БЛИЖИ 20.06, ДАЛИ КЕ ИМА ИЛИ КЕ НЕМА ДАТУМ ЗА ПОЧЕТОК НА ПРЕГОВОРИ (19 Replies)
 16. ОД ВМРО преку ВМРО- ПРАВДА до ВМРО ДПМНЕ (459 Replies)
 17. ОД ВАРДАР ПА ДО ....... НОВА ИДЕА ЗА БАЛКАНСКО ПОВРЗУВАЊЕ (26 Replies)
 18. ШТО КЕ ДОНЕСЕ ПОПИСОТ КОЈ Е НАЈАВЕН ЗА 2020 ГОДИНА (4 Replies)
 19. ГРУЕВСКИ ОСУДЕН НА ДВЕ ГОДИНИ И БЕКСТОВОТО - БАРАЊЕТО АЗИЛ ВО УНГАРИЈА (51 Replies)
 20. ЗАЕВ ТРГНА ПО СТАПКИТЕ НА МУСОЛИНИ (11 Replies)
 21. ДАЛИ СПАСОВСКИ КЕ ПОДНЕСЕ ОСТАВКА?? (4 Replies)
 22. Грција го ратификува Договорот од Преспа (1 Reply)
 23. ПРОПОРЦИОНАЛЕН ИЛИ МНОЗИНСКИ ИЗБОРЕН СИСТЕМ (3 Replies)
 24. ОТА Е ДОКАЗ ДЕКА УДБА Е НАША СУДБА (10 Replies)
 25. БОЈКОТИРАМ КЕ НАСТАПИ НА СЛЕДНИТЕ ИЗБОРИ ВИСТИНА ИЛИ УДБА СЕ ЈАВИ (0 Replies)
 26. НИКОГАШ СЕВЕРНА СЕКОГАШ МАКЕДОНИЈА (18 Replies)
 27. ВЛАСТ КОЈА СЕ ПЛАШИ ДА ИЗЛЕЗЕ ПРЕД СОПСТВЕНИОТ НАРОД МОРА ДА ПОДНЕСЕ ОСТАВКА (3 Replies)
 28. МАКЕДОНЦИТЕ ПРЕД ИЗБОР ВО ГОЛЕМА АЛБАНИЈА ИЛИ ВО СРБОСЛАВИЈА (7 Replies)
 29. КОЈ И ЗОШТО ПУКА ВО КУМАНОВО ?? (140 Replies)
 30. Силјановска Давкова (4 Replies)