Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Forum Announcement: В А Ж Н О !!!!!!!
perfectford Away
Administrator
*******

Posts: 69
Joined: Dec 2009

Од Администратор:

Од пред малку профункционира и првата страна на КОТЛЕ. Посететеја. Колумната која е таму е постара. Заради проблемот со изготвување на страницата можеби изгубила малку од актуелноста но вреди да се прочита.

Отсега http://www.kotle.ca е влез на сајтот.

16-02-2010, 12:05 AM
Website