Модератор форум

Нема нови пораки Форумот

Обшти муабети за форумот, банове, промоции, идеи

34 пораки
11 теми

Администратор
ВАЖНО !!!!!
Април 03, 2013, 12:37:48 am

Нема нови пораки Архива

Стари теми

6 пораки
4 теми

perfectford
RE: EXDERXHJ GTX G D J
Мај 21, 2011, 06:06:12 pm

Македонска политичка арена

Нема нови пораки Дискусиja

ВИРТУЕЛНА ТРКАЛЕЗНА МАСА ЗА РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМОТ СО МАКЕДОНСКАТА ЛУСТРАЦИЈА


 • Учесници во дискусијата : Боцевски Ивица, Дамовски Александар, Петровски Јордан, Поповски Дане, Трајановски Жарко

 • 94 пораки
  16 теми

  Администратор
  РЕЗОЛУЦИИ ЗА ОСУДА НА КО...
  Јануари 11, 2015, 05:40:49 pm

  Нема нови пораки Политика

  Дневни политички вести и настани во и околу Македонија

  Модератори: acko, Boris Lazarov

  31656 пораки
  870 теми

  ЈорданПетровски
  ЗАЕВ ГО СПАСУВА АЛИ АХМЕ...
  Јули 11, 2020, 07:35:31 pm

  Нема нови пораки МАКЕДОНСКО ДНО: ПОЛИТИЧКИ ПАРТИИ И НОВИНАРИ ДИРИГРАНИ ОД ....

  Политички партии и новинарски текстови кои по оценка на дискутантите треба да останат одбележени

  171 пораки
  21 теми

  Larsson
  RE: ВМРО КОМУНИСТИЧКА
  Јануари 28, 2015, 03:21:42 pm

  Нема нови пораки КОЛУМНИ

  Колумни од наши колумнисти

  90 пораки
  40 теми

  трендафил
  Санта Клаус на лошата Ма...
  Декември 23, 2014, 07:45:18 am

  Нема нови пораки ПОЛЕМИКИ

  Место каде што ке постираме и дискутираме за интерсни поелмики. Полемики помеѓу политичари, новинари, интелектуалци ...

  Модератор: hristo

  474 пораки
  102 теми

  ЈорданПетровски
  RE: АНДОВ-ПЕТРОВСКИ
  Ноември 11, 2017, 11:48:41 am

  Нема нови пораки Диjаспора

  За Македонците надвор од Македонија.

  Модератор: poprushev

  235 пораки
  31 теми

  ЈорданПетровски
  RE: СЛУЧУВАЊАТА ВО АВСТР...
  Февруари 22, 2016, 11:40:04 am

  Нема нови пораки Вести од светот

  Настани од Балкан, Европа и светот

  Модератори: poprushev, hristo

  1135 пораки
  366 теми

  hristo
  RE: УКРАИНА-КАДЕ КЕ СЕ П...
  Април 23, 2015, 11:49:45 am

  Нема нови пораки Mедиуми

  Печатени и електронски медиуми

  Модератори: poprushev, hristo

  1128 пораки
  39 теми

  Valkanizater
  RE: Македонските медии з...
  Февруари 04, 2014, 10:59:28 pm

  Историjа

  Нема нови пораки Историjа

  Дискусии околу македонската и светската историја.

  Модератор: Gnoj

  22202 пораки
  324 теми

  Вовата
  RE: Дали навистина Тито ...
  Август 24, 2015, 01:33:48 am

  Нема нови пораки ПОЛИЦИСКО ПОЛИТИЧКО ПОДЗЕМЈЕ

  улогата и учеството на СДБ во политичкиот живот на Македонија

  37 пораки
  14 теми

  ЈорданПетровски
  БОГОЕВСКИ ГО ПРОДОЛЖУВА ...
  Февруари 18, 2015, 10:35:48 pm

  Нема нови пораки Религиjа

  Православие, други религии

  264 пораки
  68 теми

  NGruevskisakis
  Охридската Архископиjа е...
  Декември 06, 2014, 08:53:29 am

  Економија

  Нема нови пораки Mises

  Сѐ врзано со Австриската Економска Школа

  30 пораки
  12 теми

  nA7eI9rW3f
  Payday Loans">Shqhmuiprupsqt Payday Lo...
  Јануари 24, 2014, 07:48:29 am

  Нема нови пораки Економија и Финансии

  Економијата во Македонија, инвестиции, идеи за бизнис, пари, профит и благосостојба. Како да го постигнеме тоа.

  368 пораки
  73 теми

  ЈорданПетровски
  RE: МАКЕДОНСКИОТ РЕВОЛТ ...
  Ноември 04, 2017, 01:18:25 am

  Секоjдневие

  Нема нови пораки Муабети за на маса

  593 пораки
  85 теми

  Flok
  Дури двајца противкандид...
  Април 03, 2015, 05:54:33 pm

  Нема нови пораки Спорт

  116 пораки
  46 теми

  mickey
  Лига на шампиони
  Март 21, 2015, 01:53:53 pm

  Нема нови пораки Здравjе, Храна, Вино

  Модератор: mence

  358 пораки
  40 теми

  Accipiter82
  RE: Диети
  Септември 29, 2013, 04:11:06 pm

  Нема нови пораки Музика, Филм, Литература

  Модератори: hristo, basilius_2

  683 пораки
  84 теми

  Вовата
  Българска македония, мак...
  Февруари 25, 2015, 11:50:39 pm

  Случувања на форумот

  Нема нови пораки Известувања од Администраторот

  43 пораки
  14 теми

  ЈорданПетровски
  УСЛОВИ ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ НА К...
  Април 22, 2015, 11:30:16 am

  Нема нови пораки Прашања до Администраторот

  281 пораки
  21 теми

  Администратор
  RE: Това е форумът на Јо...
  Февруари 02, 2015, 03:07:03 am

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување


  Котле - инфо центар

  Статистика на форумот

  Статистика на форумот

  1 Пораки во 1 Теми 238 Членови. Последен член: jenzshtolzea981
  Последна порака: "ЗАЕВ ГО СПАСУВА АЛИ АХМЕ..." ( Јули 11, 2020, 07:35:31 pm )  Присутни корисници

  Присутни корисници

  4 гости, 0 членови

  Најмногу присутни корисници денес: 10. Најмногу присутни корисници: 38 (Октомври 04, 2021, 02:56:38 am)