Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 2.89 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонски филми
Author Message
cp855
Unregistered

 
#1

Здравейте всички!
Нов съм във форума,така или иначе след като се регистрирах означава, че искам да учасвам в дискусиите Icon_razz
и искам да започна с една молба.
Може ли някой Македонец да даде списък на Македонски филми, без значение на времето през което са правени !
01-04-2011, 09:09 PM
Reply
Zoograf Offline
Senior Member
****

Posts: 643
Joined: Jul 2010
Reputation: 30
#2

(01-04-2011, 09:09 PM)cp855 Wrote: Здравейте всички!
Нов съм във форума,така или иначе след като се регистрирах означава, че искам да учасвам в дискусиите Icon_razz
и искам да започна с една молба.
Може ли някой Македонец да даде списък на Македонски филми, без значение на времето през което са правени !

Здраво cp855,
Тука би требало да ги има скоро сите, со сите пропратни информацији. Не пополнувај ништо и кликни на ‘пронајди‘ и ќе добиеш целосна листа (674 наслови 65 од нив се играни филмови).
http://www.maccinema.com/filmovi.asp
Бензинoт e ваш, a идејите наши.
О. Б.
(This post was last modified: 03-04-2011, 03:30 AM by Zoograf.)
03-04-2011, 03:28 AM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#3

Zoograf, цар си. Првпат дознавам за оваа страница.
Let me hear you make decisions without your television.
03-04-2011, 02:21 PM
Reply
Valkanizater Offline
Senior Member
****

Posts: 431
Joined: Feb 2011
Reputation: 15
#4

http://vbox7.com/play:1e9ce4e96b

Руският филм за леля Ванга...
09-12-2013, 09:56 PM
Reply