Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#18

Lele cista BEDA e ovoj MORON Stevco, go gledam denes dava intervju pod znameto na SDS, znaci tolku e gaden, sto nemozam da go svaram, e jarbolot ne trebalo da stoi kaj cvekinjata, a da stoel malku pogore, ati kaj cvekinata nemalo obezbedeno gradezna dozvola, pu da ti go ebam plemeto rasipano.
20-01-2010, 08:55 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by NACIONALIST - 20-01-2010, 08:55 PM