Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#16

Abe ovoj stevce-pederce, stvarno se zasilo otkoga go promeni dresot, nesto gledam ureduva parkovi so negovite doounici misli deka nekoj se isplasi pa jarbolot nema da se namesti tamu kade sto e planirano, e bas da mu ja vidime silata
17-01-2010, 12:13 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by NACIONALIST - 17-01-2010, 12:13 AM