Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#40

(29-01-2010, 08:40 PM)NACIONALIST Wrote: Манасиевски: Црвенковски е политички макро

Црвенковски е политички макро кој привлекува партиски проститутки, лидерот на ЛДП Јован Манасиевски отвори војна во опозицискиот фронт. Тврди дека не се точни изјавите за одлевање на членството.

„Господинот Црвенковски е докажан политички макро и тука воопшто ние не мислиме да го спориме тој негов квалитет, така што апсолутно тој е во состојба да собере по некоја политичка проститутка и од ЛДП и од некоја друга партија. Така што можеме да кажеме дека тој негов потег нас ни помага, дополнително не хомогенизира и не мобилизира. Господинот Црвенковски е идеален противник за Груевски. И се додека Црвенковски е лидер на македонската опозиција, дотогаш фотелјата на Груевски му е безбедна“, рече Манасиевски.STEVO JAKOMOVSKI E PROSTITUTKA ILI KURVA KAKO SAKAS RECI


Bristolska OROSPIJA so tapija. PosPosPosPosPosA shto moz da bide k'd Kiro Gligorov gi e idol, knjishka 0001PosPosPos
...SmajlitoSmajlito
29-01-2010, 09:01 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by mara-popara - 29-01-2010, 09:01 PM