Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
poprushev Offline
Super Moderator
******

Posts: 157
Joined: Dec 2009
Reputation: -3
#37

(25-01-2010, 09:07 AM)Владимир Wrote: Нема место за македонското знаме, а има место за џамии накај Нерези.А нели во државава имаше закон за ваквите, закон со кој негацијата на македонското знаме и идентитет се сметаат за кривично дело?!Или пак и овие од Влада (како и овој) не знаат кои закони ги има во Македонија??Владимир, po se ti si na "lice mesto" , ziveesh vo Makeonija pa me interesira edno tvoe viduvanje. Kako ke reagiraaat SDSM i "nevladinite organizacii" pod dirigentska palka na Milchin, ako vladata se obide da go postavi MAKEDONSKOTO zname.
25-01-2010, 02:50 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by poprushev - 25-01-2010, 02:50 PM