Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#32

(24-01-2010, 06:44 PM)mara-popara Wrote: Mnogu e chudno molchenjeto na nezavisnite mediumi. Se poprechuva postavuvanje na drzavno zname a tie molchat. Utre koga vo Shipkovica nema da dozvolat da se istakne zname kako ke reagiraat.


Od mediumite skoro i da nemase predstavnik, toa e znak deka mediumite na celo so a1 se pod kontrola na sds i nema nekoj da me ubedi deka medium,ite bile isti za site.
24-01-2010, 06:46 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by NACIONALIST - 24-01-2010, 06:46 PM