Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#28

Ne sum videl dosega olku odvratna licnos kako sto e glusecot okapan jakimovski, a jarbol ke ima i toa sigurno, a toj sto se glupira pred cela Makedonska javnost ne toj sto go posakuva toa, nego go koristat sega od sds deka e nov i mora da se pokazi kako kontra vlasta, a so toa samo gubi cela sekta od sds tie ne se sveani za ova.
24-01-2010, 03:53 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by NACIONALIST - 24-01-2010, 03:53 AM