Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#26

Уште сме во таа транзиција, а малку се понадевав на времето дека ќе ни биде подобро, сега веќе не се надевам ни малку во Грујо и компанијата околу него...

Сега идам со паролата: ’Грујо да си оди, Бранко да не се врати’... Icon_razz Знам дека е тешко такво нешто, но ако бирам го бирам најдоброто... Icon_razz

22-01-2010, 04:53 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by acko - 22-01-2010, 04:53 AM