Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#24

(21-01-2010, 11:04 PM)acko Wrote: Грујо ќе спие мирно, ама народот тешко... Icon_razz

Vo toa e problemot Acko. Shto site barem dosega mnogu malku mislea na narodot, iako se kolnat vo predizborieto vo nego.
21-01-2010, 11:27 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by mara-popara - 21-01-2010, 11:27 PM