Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво искат българите от македонците и обратно
Author Message
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(01-10-2011, 04:20 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Гледаш, и Бугарија да ти била Стара Србија Icon_twisted
Пак си без глава и пишеш небивалици. Изглагаш се. Дори и от история не разбираш. Голяма част от Сърбия е Сарата България.
Сложи си главата и запомни, че съм българка, при това националист. Не ми пиши подобни измишльотини.
Това искам от тебе като македонец. Много ли е?
Съкращавайте фразите до размера на мисъл!
01-10-2011, 08:02 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

... So drugi zborovi, Zagadochen e- antichki bugarin?!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
02-10-2011, 09:59 PM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(02-10-2011, 09:59 PM)МрачниотКоњаник Wrote: ... So drugi zborovi, Zagadochen e- antichki bugarin?!

С други думи, Конникът без глава иска да ми каже нещо, но сам не знае какво е то. Защо не си слагаш главата преди да пишеш? Щом продължаваш да ме мислиш за мъж, повече няма да ти отговарям на коментарите. И запомни, ако можеш - няма антични българи. Има само българи. Вече 1330г. сме на Балканита като народ и държава. За антички се мислят други.

Започни да се обръщаш към мен в женски род или си спести писането! Направо се излагаш.
02-10-2011, 10:08 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Престанете с тези спорове!
Прилагам снимка на Загадъчната, за да се види ясно каква е тя под късата си пола:
http://www.google.com/imgres?q=minijupe&...x=83&ty=75
;-)
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
(This post was last modified: 03-10-2011, 09:46 AM by Il Schismatico.)
03-10-2011, 09:45 AM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(03-10-2011, 09:45 AM)Black Wolf Wrote: Престанете с тези спорове!
Прилагам снимка на Загадъчната, за да се види ясно каква е тя под късата си пола:
http://www.google.com/imgres?q=minijupe&...x=83&ty=75
;-)
Pos

(This post was last modified: 03-10-2011, 08:33 PM by ЗАГАДЪЧНА.)
03-10-2011, 08:31 PM
Reply
Vodno konche Offline
Senior Member

С Песента "Разговор с Дедо" поздравявам всички македонци.Music4

Всяко глупаво деяние си има своето умно оправдание.
03-01-2012, 03:08 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Уважаеми форумджии, това е последният ми пост на форума. Дойде ми наум да го напусна тия дни.
Причините са, че не виждам смисъл в преливане на пусто в празно: нито едните ще убедят другите в нещо, нито вторите ще разубедят първите в друго нещо.

Макар че Котле е много добър, вероятно най-добрият МК-БГ форум, и ми беше много приятно да участвам в него, имам доста работа и ми е все по-трудно да отделям време за да се въртим в порочен кръг с едни участници, които не мислят като мене а с другите-които мислят като мен /има и българи, и македонци/ няма пък полза да си преповтаряме едни и същи истини.

Не съм голям оптимист за двустранните връзки на държавно ниво, макар че всичко е възможно-трябва да е ясно на всички, че с някои неща компромиси не бива и няма да се направят*.

Пожелавам успешно развитие на форума /той и сега е далеч над събратята си по качество на участниците, компетентност на мненията и култура на разговорите/ и поздрави!

*Ако някой от вас държи да не изгубим връзка като индивиди, може да ми пише тук на лични съобщения, които ще проверявам веднъж на седмица до края на този месец-още веднъж-всичко добро и благодарности!
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
15-03-2012, 05:45 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(15-03-2012, 05:45 PM)Il Schismatico Wrote: Уважаеми форумджии, това е последният ми пост на форума. Дойде ми наум да го напусна тия дни.
Причините са, че не виждам смисъл в преливане на пусто в празно: нито едните ще убедят другите в нещо, нито вторите ще разубедят първите в друго нещо.

Макар че Котле е много добър, вероятно най-добрият МК-БГ форум, и ми беше много приятно да участвам в него, имам доста работа и ми е все по-трудно да отделям време за да се въртим в порочен кръг с едни участници, които не мислят като мене а с другите-които мислят като мен /има и българи, и македонци/ няма пък полза да си преповтаряме едни и същи истини.

Не съм голям оптимист за двустранните връзки на държавно ниво, макар че всичко е възможно-трябва да е ясно на всички, че с някои неща компромиси не бива и няма да се направят*.

Пожелавам успешно развитие на форума /той и сега е далеч над събратята си по качество на участниците, компетентност на мненията и култура на разговорите/ и поздрави!

*Ако някой от вас държи да не изгубим връзка като индивиди, може да ми пише тук на лични съобщения, които ще проверявам веднъж на седмица до края на този месец-още веднъж-всичко добро и благодарности!

Довиждане!

Борбата е безмилостно жестока! Борбата както казват е епична! Аз паднах, друг ще ме смени. Какво тук значи някаква си личност?
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
16-03-2012, 04:57 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол

(15-03-2012, 05:45 PM)Il Schismatico Wrote: Уважаеми форумджии, това е последният ми пост на форума. Дойде ми наум да го напусна тия дни.

Разумен човек си и не вярвам,че мислиш сериозно,че чрез форумни престрелки някой би убедил някого в нещо,в което не вярва...
Нищо не ти пречи да хвърляш по едно око-сам каза,че форума е за пример...
Жив и здрав!Ти си знаеш най-добре!
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
16-03-2012, 07:44 PM
Website Reply
Gnoj Offline
кабадаја

@Il Schismatico

Штета. Но јас мислам дека не си сериозен колку што можеби мислиш дека си. :P
Let me hear you make decisions without your television.
16-03-2012, 09:34 PM
Reply
pavelsh Offline
Junior Member
**

(09-01-2011, 09:25 PM)афион Wrote: Kopile...
Ako misliish deka so mene mozesh da razgovarash taka mnooogu si se zaebal CHERGAR bugarski
Ti si sitna prodadena dusha a glumish tuka patriot !

Imach te za po-nacheten chovek,a ti si bil mnogo prost,chovek bolen ot zloba i zavist,zalko za teb.
20-06-2014, 01:59 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

Абе, не може ли и овде на форумов да се воведе "Like" некако? Имам много пати мерак да лајкнам нешто кажано, со овој Фејсбук се научив.
24-06-2014, 03:08 PM
Reply