Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво искат българите от македонците и обратно
Author Message
Oho Boho Offline
Junior Member
**

(18-01-2011, 11:31 PM)Misla Wrote:
(18-01-2011, 05:21 PM)Taridin Wrote:
(18-01-2011, 04:44 PM)Misla Wrote: [quote='Taridin' pid='31143' dateline='1295365235']
Мисла, од денес рејтингот ќе го обрниме. Некои гласаат по 10 пати со -3, значи не им дозволуваш да си ги шират пропагандите. И јас ќе гласам со -3 за тебе.

Па тоа значи висок рејтинг.....Party3 Само да не почнат сега со +3?? Yea Нивната пропаганда е како онаа народната: Ако неможеш по коњот, тогаш удри по самарот. Costumed2
Quote:Точно. Ти имаш 51, значи ги удраш во мозокот.

Vo koj mozok brat?? Tuktuk0niTuktuk0niNeneneNee_taka pa tie site ziveeat vo nekoj nivni film, sonuvaat deka so propaganda preku forumi ili so nekakva toilet paper mozat od Makedoncite da napravat bugari? Da_ne_si_ludNee_taka Teska mizerija... Shok

Ke ti kazam edna rabota za toa toilet paper...
Eden moj prijatel, so Chesko poteklo, pred nekolku godini bese na neko propatuvanje niz nekoi evropski Egzoticni mestaIcon_lol, kako Romanija, Bugarija, Turcija itn.... Vo Bugarija, vo nekoj grad na nekoja Avtobuska stanica odi vo public toilet, ili po nivno "Turski Nuznik". Aj toa sto moralo da kleci, toa go videl i prethodno, no sega videl i dva vesnika zakaceni na nekoja zica. Prvo sto pomislil, vidi kolku dobra ideja, dodeka se praznis da procitas nesto. Koga go zel eden od vesnicite vodel deka e od pred nekolku godiniDa_ne_si_lud, prvo sto pomislil e deka e mozebi od nekoja biblioteka Yea Koga zavrsil rabota gleda okolu i ?? cudno, nema toilet paper... vnimatelno ja skinal srednata strana od vesnikot so reklami i svrsil rabota. Izleguvajki mu vika na toj sto naplakal pred vratata deka nema Toilet paper, a toj mu mu gi pokazal vesnicite..Shok I OTOGAS KOGA KUPUVA NEKOJ VESNIK VIKA KUPIV TOILET PAPER. Party3

Pa i jas, koga si kupim Utrinski, Vecer, Vreme, Dnevnik i sl. vikam deka sum kupil toilet paper...
18-09-2011, 03:33 PM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(08-01-2011, 10:01 PM)Biljana Wrote: Отлично. Да ходиме понатам.
Та ти каво искаш от македонците?
Аз искам ти да научиш българския книжовен език, който не уважаваш, защото бил "изкуствен". Поне така пишеш в бг форумите.
И във връзка с това, да те светна, че на български се казва: "Да продължим".
Съкращавайте фразите до размера на мисъл!
(This post was last modified: 18-09-2011, 07:11 PM by ЗАГАДЪЧНА.)
18-09-2011, 07:09 PM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(17-01-2011, 07:13 PM)Taridin Wrote: Јас сакам Бугарите да размислуваат. Да се ослободат од индоктринацијата.
Тие ништо не знаат, истовремено се убедени дека на нивна страна е вистината.
За жалење се.

Тука, на Котле, каде нема бришење постови најдобро може да им се види заслепеноста и ароганцијата.
Аз искам да махнеш този аватар, защото плашиш участниците. И в друг форум ги плашиш, не само тук "Мостич". И на всичко отгоре, понеже си "толерантен", използваш определението "педар", по отношение на някои участници.
18-09-2011, 07:28 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол

ЗАГАДЪЧНА,само искам да отбележа,че "разговаряш" с хора,които не са се появявали насам от месеци Icon_razz
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
18-09-2011, 08:15 PM
Website Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(18-09-2011, 08:15 PM)TATAP Wrote: ЗАГАДЪЧНА,само искам да отбележа,че "разговаряш" с хора,които не са се появявали насам от месеци Icon_razz
Благодаря ТАТАР!
Още съм нова тук. Иначе въпросните хора са ми добре известни с антибългарските си писания, но от друго място. Явно са се пренасочили. Icon_rolleyes
18-09-2011, 10:02 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол

Всъщност Таридин се покри безславно след като се опита на няколко пъти да пробута ефтини номерца от рода "Български лъжи","Тайните в българската история" и т.н. Жалък опит,защото разчиташе на практиката на македонските форуми да се "доказва техната истина" като се трият всички антитези и защитени с исторически документо отговори...Само,че този път беше объркал форума Icon_razz
А Билянка...в момента води ожесточена "борба" с един психясал маймуняк на друг македонски форум Icon_razzАз лично не я разбирам тази форма на мазохизъм...
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
18-09-2011, 11:42 PM
Website Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

(18-09-2011, 07:09 PM)ЗАГАДЪЧНА Wrote: ...

Слоу даун, моме...това че си нова тук не значи че не трябва първо да четеш, после да мислиш и чак най-накрая да пишеш, за да не попадаш в неудобни положения.
И още нещо, аз че съм българин не понасям да ми казва някой как да пиша на български, какво ли пък остава за човек, който не е имал възможност да учи български в българска среда, айде да рилякснеш малко-нали съзнаваш че колкото и да си "загадъчна", не си ти сестрата на Кирил и Методия ,та да учиш другите как да се изразяват в този край на света?
Като изключим един-двама дежурни идиота тук, тоя форум не е за псувни и скандали, така че се надявам да влезеш в час.
Поздрави,

Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
(This post was last modified: 19-09-2011, 11:03 AM by Il Schismatico.)
19-09-2011, 11:01 AM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(18-09-2011, 11:42 PM)TATAP Wrote: Всъщност Таридин се покри безславно след като се опита на няколко пъти да пробута ефтини номерца от рода "Български лъжи","Тайните в българската история" и т.н. Жалък опит,защото разчиташе на практиката на македонските форуми да се "доказва техната истина" като се трият всички антитези и защитени с исторически документо отговори...Само,че този път беше объркал форума Icon_razz
А Билянка...в момента води ожесточена "борба" с един психясал маймуняк на друг македонски форум Icon_razzАз лично не я разбирам тази форма на мазохизъм...
Таридин или Дзиндзиф Шарановик се появява понякога и в един бг. форум, където на воля сипе своите обиди върху нас. А Билянкиното не е мазохизъм. Раздвоение на личността е. Прочетох "нейните битки" с маймуняка. Ако знаеш какви битки води с българите по бг. форумите, няма да повярваш, че това е същия човек. Понякога за предпочитане е "дискусия" с откровен македонист, отколкото псевдобългарин. Icon_biggrin
(This post was last modified: 19-09-2011, 11:04 AM by ЗАГАДЪЧНА.)
19-09-2011, 11:03 AM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(19-09-2011, 11:01 AM)Black Wolf Wrote:
(18-09-2011, 07:09 PM)ЗАГАДЪЧНА Wrote: ...

Слоу даун, моме...това че си нова тук не значи че не трябва първо да четеш, после да мислиш и чак най-накрая да пишеш, за да не попадаш в неудобни положения.
И още нещо, аз че съм българин не понасям да ми казва някой как да пиша на български, какво ли пък остава за човек, който не е имал възможност да учи български в българска среда, айде да рилякснеш малко-нали съзнаваш че колкото и да си "загадъчна", не си ти сестрата на Кирил и Методия ,та да учиш другите как да се изразяват в този край на света?
Като изключим един-двама дежурни идиота тук, тоя форум не е за псувни и скандали, така че се надявам да влезеш в час.
Поздрави,
Вълчо, Биляна претендира да се местонахожда в РБ.
Къде прочете псувня, написана от мен? И това не е заяждане. Доста написано от нея съм прочела, за да придобия представа, че не "уважава" БКЕ, защото е изкуствено създаден. Това е нейното мнение.
Повече впечатления можеш сам да събереш. Знаеш от къде.
19-09-2011, 11:35 AM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member

(15-09-2011, 07:00 PM)TATAP Wrote: Аз пък имам една чуденка:представете си,че утре нещо се надигне в Македония и всички викнат "българи смеее!"...Какво ще ги правим??

Нищо нема да правим ... не е кой знае какво събитие от световна величина ... ден като ден ...

Просто ще е шок за хората определящи се за прави македонац или ацов наследник .... Icon_razz

(This post was last modified: 19-09-2011, 12:16 PM by Илиян_Луков.)
19-09-2011, 12:16 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Загадъчна,
Искам само да отбележа, че нито познавам т.нар. "Биляна", нито ме интересува, нито следя кой какво пише по форумите, нито ме вълнува кой каков пише, нито зная кой зад кой ник къде стои, нито пък и намирам смисъл в това да съм нечий адвокат-още повече в негово/нейно отсъствие.
Интернет е пълен с хора-изкукали, симпатични, луди, объркани, истерични, майтапчии...не го давай толкова насериозно, не си заслужава времето и усилията.
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
19-09-2011, 12:40 PM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(19-09-2011, 12:40 PM)Black Wolf Wrote: Загадъчна,
Искам само да отбележа, че нито познавам т.нар. "Биляна", нито ме интересува, нито следя кой какво пише по форумите, нито ме вълнува кой каков пише, нито зная кой зад кой ник къде стои, нито пък и намирам смисъл в това да съм нечий адвокат-още повече в негово/нейно отсъствие.
Интернет е пълен с хора-изкукали, симпатични, луди, объркани, истерични, майтапчии...не го давай толкова насериозно, не си заслужава времето и усилията.
Старая се, Вълчо, да се забавлявам повечето четейки, отколкото да се излагам пишейки. 23
19-09-2011, 12:57 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја

(19-09-2011, 11:03 AM)ЗАГАДЪЧНА Wrote: Прочетох "нейните битки" с маймуняка. Ако знаеш какви битки води с българите по бг. форумите, няма да повярваш, че това е същия човек.

Тоа е така затоа што за секој пост на Билјана сте предубедени каква порака сака да прати меѓу редови. Таа на двете места ги кажува истите нешта, ама се судира со огромна надуеност и неподготвеност за отворена дискусија.
Let me hear you make decisions without your television.
19-09-2011, 01:25 PM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(19-09-2011, 01:25 PM)Gnoj Wrote: Тоа е така затоа што за секој пост на Билјана сте предубедени каква порака сака да прати меѓу редови. Таа на двете места ги кажува истите нешта, ама се судира со огромна надуеност и неподготвеност за отворена дискусија.

Не е съвсем така, Дзундзурко. Знаеш го много добре.
Не на две, на още доста места прави безуспешни опити да се изкара българка. И не пише навсякъде едно и също.
Надявам се, че перфектно ме разбра.
19-09-2011, 02:35 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја

(19-09-2011, 02:35 PM)ЗАГАДЪЧНА Wrote:
(19-09-2011, 01:25 PM)Gnoj Wrote: Тоа е така затоа што за секој пост на Билјана сте предубедени каква порака сака да прати меѓу редови. Таа на двете места ги кажува истите нешта, ама се судира со огромна надуеност и неподготвеност за отворена дискусија.

Не е съвсем така, Дзундзурко. Знаеш го много добре.
Не на две, на още доста места прави безуспешни опити да се изкара българка. И не пише навсякъде едно и също.
Надявам се, че перфектно ме разбра.

Не зборувам за нејзината националност, туку за нејзините тези и тврдења. Ако едно исто прашање ѝ го поставиш на двете (или петте???) различни места, нејзиниот одговор е ист. Треба само да се состави целосната слика од сето тоа.

P.S: Тебе најмалку те очекував тука, Perfekt.
Let me hear you make decisions without your television.
19-09-2011, 02:57 PM
Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(19-09-2011, 02:57 PM)Gnoj Wrote: Не зборувам за нејзината националност, туку за нејзините тези и тврдења. Ако едно исто прашање ѝ го поставиш на двете (или петте???) различни места, нејзиниот одговор е ист. Треба само да се состави целосната слика од сето тоа.

P.S: Тебе најмалку те очекував тука, Perfekt.

Човек не знае кога и от какво може да се изненада.
Поздрави!
19-09-2011, 03:08 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

И? До каде стигнавте со балгарскиот ултиматум? Составивте листа на барања? А на репресивни мерки? Кому и кога ќе ја предадете листата? А ако сепак ви кажеме “не“?
Камо среќа зад женските никови да се кријат жени. Камо среќа...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
19-09-2011, 08:29 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол

(19-09-2011, 08:29 PM)МрачниотКоњаник Wrote: И? До каде стигнавте со балгарскиот ултиматум? Составивте листа на барања? А на репресивни мерки? Кому и кога ќе ја предадете листата? А ако сепак ви кажеме “не“?

За какво става дума?
19-09-2011, 08:39 PM
Website Reply
ЗАГАДЪЧНА Offline
Българка

(19-09-2011, 08:29 PM)МрачниотКоњаник Wrote: И? До каде стигнавте со балгарскиот ултиматум? Составивте листа на барања? А на репресивни мерки? Кому и кога ќе ја предадете листата? А ако сепак ви кажеме “не“?
Мен ли ме питаш нещо или ми се струва?
19-09-2011, 10:02 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

Бугарине, сукња облекуваш пред да се најавиш тука како женски ник? Тоа ли ви е сега најновата мода?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
21-09-2011, 03:40 PM
Reply