Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Почина Атина Бојаџи!
Author Message
demmian
Unregistered

 
#1

Со длабока болка и тага ја споделувам веста за смртта на нашата македонска легендарна пливачка,првата Македонка што го преплива Ла Манш.

http://a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=132311

Почивај во мир македонска легендо. :(
29-12-2010, 05:04 PM
Reply