Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 ГОДИНА КОТЛЕ
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1

(01-09-2011, 05:04 AM)ЈорданПетровски Wrote: Сопственици на форумов Коњанику се Македонци. За твоја информација нападиве од спамери во последниве два месеци се од Бургас, Бугарија. Зошто би напаѓале некои Бугари, пробугарски сајт. Дали ке можеш да ми дадеш логичен одговор.
Појавата на форумски "фанатици" кои горат од желба да дискутираат за проблеми од туѓа држава се исто така дел од некои си "фази" низ кои се поминува со ум, разум и сигурност дека одбраниот пат до целта е исправем. Банирањето е одаз на несигурност, страв и недоверба во самиот себеси. Страв дека онаа што ти го соопштваат е вистина и ти само со елиминирање на такви мислења ке се се заштитиш. Тоа со нас сопствениците на сајтов и форумов не е проблем. Сме биле изложени на тортура и притисоци да се декларираме како ванчомихајловости, бугарофили, Бугари. Притисоците и тортурата не ги спроведувале Бугари, туку власта во наводно слободната Македонија од 1943 до денеска. Па одолеавме, одолеавме затоа што беве сигурно во тоа дека сме Македонци.
<Prozevanje>Ај кога на вас ќе ви мине филмот дека сте квалификувани психотерапевти, пак ќе муабетиме. Дотогаш, бидете ми поздравени.</Prozevanje>
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
01-09-2011, 03:52 PM
Reply
Makedonec Offline
Senior Member
****

Posts: 406
Joined: May 2010
Reputation: 8

Молба до администраторите на Котле(Јордан)

Имам една желба да ми исполните,која се надевам дека и на сите ќе ви биде во полза ако се оствари.

Имено,не е лошо да се направи неопходна надградба на форумот,и да се постават "ми се допаѓа(like)" копче,и да се постави панел од десната страна,која ќе ги прикажува актуелните теми на кои што се дискутира.

Ем помодерни,ем поефикасни.....остваруваме Icon_surprised
(This post was last modified: 08-11-2011, 09:22 PM by Makedonec.)
08-11-2011, 09:22 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1

Lol, koj toa ostana da diskutira Makedonec, moderatorite, Jordan I Bugarite, ne im treba ni panel ni like/dislike ni bakrach :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
09-11-2011, 05:57 PM
Reply
Makedonec Offline
Senior Member
****

Posts: 406
Joined: May 2010
Reputation: 8

(09-11-2011, 05:57 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Lol, koj toa ostana da diskutira Makedonec, moderatorite, Jordan I Bugarite, ne im treba ni panel ni like/dislike ni bakrach :-)

Абе и јас пред да пишам го помислив истото....ама ај си викам барем на момент да се направам будала,и да помислам дека Котле е најчитан форум(како што вели Јордан),па малку да дадам идеа за модернизирање. Icon_surprised
10-11-2011, 03:50 AM
Reply