Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.29 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БИСЕРИ НА И ЗА НАШИТЕ "ВИДНИ" ЛИЧНОСТИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#41(This post was last modified: 21-12-2013, 12:03 AM by ЈорданПетровски.)
20-12-2013, 11:59 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4225-01-2015, 02:43 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#43

Груевски со лекции за ракометарите

25-01-2015, 01:39 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4401-02-2015, 11:51 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4503-02-2015, 03:57 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#46ЕВЕ ДОКАЗ ДЕКА НЕ РЗГОВАРА СО НИКОЈ, ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ДИСПЛЕЈОТ

[Image: grujoteleff819.jpg]
20-06-2015, 02:58 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4702-10-2015, 05:32 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4811-10-2015, 11:02 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4926-10-2015, 11:23 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5008-07-2016, 11:30 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5108-07-2016, 11:38 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#52Новинар на Сител го праша помошникот државен секретар на САД за Европа и Евроазија Хојт Брајан Ји дали американскиот претседател Доналд Трамп знае и ја одобрил неговата посета во Скопје, на што тој, заедно со Бејли се изнасмеа и одговори:

Quote:„Јас сум Хојт Ји, заменик помошник на државниот секретар и работам за Владата на САД и Владата на САД е сериозна организација и секој што прави во владата е со претходно знаење и дозвола од нашите надредени и нашите шефови. Во нашата влада нема анархија“.
01-05-2017, 09:36 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5319-09-2017, 12:57 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,985
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5425-09-2018, 01:43 AM
Reply