Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хакери и анонимни медиуми прават што сакаат на Интернет
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,059
Joined: Mar 2010
Reputation: 36

(30-06-2011, 02:12 PM)афион Wrote: Јас плашливо манипулаторче Icon_razz Icon_razzIcon_razz Кажи бре црни каде ме фати во манипулација ? А да се плашам? Од кого бре црни од тебе или од некој што пишува по форуми Icon_razz

Кој сака нека дојде во Битола па ќе се разбереме колку сум ситен Icon_razz


Во Битола сигурно летово ке биде некој од КОМИТЕТОТ па ке можеш да се сретнеш и да ти ја видиме храброста.

Инаку откако се јавив на воденица храбрите дискутанти замолкнаа. Затоа велем Афионе се се тоа ситни плашливи манипулаторчиња. Пренеси им нека соберат храброст како тебе и нека повелат. Тука ниту колат ниту бесат а и НЕ БАНИРААТ ЗА ДА ЈА СПРЕЧАТ ВИСТИНАТА ДА ИЗЛЕЗЕ НА ВИДЕЛИНА.
(This post was last modified: 30-06-2011, 07:16 PM by ЈорданПетровски.)
30-06-2011, 07:14 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak
*****

Posts: 2,509
Joined: Mar 2010
Reputation: 3

Црни ќе те чекам , па ќе се видиме Icon_razz
Инаку јас ти имам кажано дека од никој не бегам и немам потреба од заштита, а тоа што некој не се согласува со тебе тоа е ваша работа.

А дека има такви форумџии тоа е јасно , тие нека си се замислат.

п.с.
Не сум ниту курир ,ниту на некој слуга за да пренесувам пораки , секој чита по форуми па ќе си ја прочита пораката.
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija


http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
30-06-2011, 08:31 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,059
Joined: Mar 2010
Reputation: 36

(30-06-2011, 08:31 PM)афион Wrote: Црни ќе те чекам , па ќе се видиме Icon_razz
Инаку јас ти имам кажано дека од никој не бегам и немам потреба од заштита, а тоа што некој не се согласува со тебе тоа е ваша работа.

А дека има такви форумџии тоа е јасно , тие нека си се замислат.

п.с.
Не сум ниту курир ,ниту на некој слуга за да пренесувам пораки , секој чита по форуми па ќе си ја прочита пораката.


Јас неможам сеуште да дојдам.
Ние не пракјаме некој да те убие па да ни кажуваш дека немаш заштита.

Hе реков дека си курир. Туку мислев од колегијалност ке ја пренесеш пораката. Убеден сум дека тие се плашат и да го читаат КОТЛЕ. Има неколкумина кои нема форум на кој не се зачлениле и не пишувале, само тука несмејат ни да припарат.
Несум знаел дека толку комплекси сме им набиле на Црвените Кмери и плачковците по Србија. Таму повикување на Српски Патријарх да ја поведе МПЦ носи модераторско место. Што ли е цената за администратор ??
30-06-2011, 09:08 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak
*****

Posts: 2,509
Joined: Mar 2010
Reputation: 3

Црни заштита во смисла од модератори, администратори или форумџии лижачи, јас не зборувам за заштита во реалноста.

Таман работа ако за искажано мислење да треба некој да убиеш или тепаш, не сме толку мизерни.

Инаку незнам на што мислиш,за тоа модераторски места итн, знам дека немислиш на мене Icon_razz па затоа и не ти се мешам во тие работи. Јас сум ист и на Воденица и на Котле.
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija


http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
30-06-2011, 10:29 PM
Reply