Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Што слушате во моментов?
Author Message
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,133
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#41"He who controls the present, controls the past. He who controls the past, controls the future." -- George Orwell
"Тој што ја контролира сегашноста,тој го контролира минатото.Тој што го контролира минатото ја контролира иднината." Џорџ Орвел
_____________________________________________________________

http://www.cd-macedonia.com
07-08-2011, 03:15 PM
Reply
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...
****

Posts: 610
Joined: Jan 2010
Reputation: 12
#4209-08-2011, 04:59 AM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#43‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
15-08-2011, 09:33 AM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#44‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
15-08-2011, 09:54 AM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35
#45Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
17-08-2011, 08:10 PM
Website Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#46‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
10-09-2011, 01:56 PM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#47‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
10-09-2011, 02:09 PM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#48‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
10-09-2011, 02:15 PM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#49‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
10-09-2011, 02:16 PM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#50‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
10-09-2011, 02:32 PM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома
*****

Posts: 1,435
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#51‘What has been will be again, what has been done will be done again; there is nothing new under the sun‘ ( Eccl. 1:9).
10-09-2011, 03:19 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,078
Joined: Sep 2010
Reputation: 19
#52
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
(This post was last modified: 12-09-2011, 06:53 PM by Il Schismatico.)
12-09-2011, 06:52 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,078
Joined: Sep 2010
Reputation: 19
#53Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
12-09-2011, 06:54 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,078
Joined: Sep 2010
Reputation: 19
#54Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
12-09-2011, 06:55 PM
Reply
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...
****

Posts: 610
Joined: Jan 2010
Reputation: 12
#55

pozdrav do "Mracniot" od Zeppelintribüne - Nürnberg Icon_smile

[Image: nuernberg201118juni192.jpg](This post was last modified: 16-09-2011, 03:33 AM by toni_a.)
16-09-2011, 03:31 AM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,078
Joined: Sep 2010
Reputation: 19
#56Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
17-09-2011, 05:02 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,078
Joined: Sep 2010
Reputation: 19
#57Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
21-09-2011, 09:46 AM
Reply
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,133
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#58"He who controls the present, controls the past. He who controls the past, controls the future." -- George Orwell
"Тој што ја контролира сегашноста,тој го контролира минатото.Тој што го контролира минатото ја контролира иднината." Џорџ Орвел
_____________________________________________________________

http://www.cd-macedonia.com
29-09-2011, 04:05 PM
Reply
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,133
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#59"He who controls the present, controls the past. He who controls the past, controls the future." -- George Orwell
"Тој што ја контролира сегашноста,тој го контролира минатото.Тој што го контролира минатото ја контролира иднината." Џорџ Орвел
_____________________________________________________________

http://www.cd-macedonia.com
01-10-2011, 02:17 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,078
Joined: Sep 2010
Reputation: 19
#60Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
03-10-2011, 11:01 AM
Reply