Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Може ли да има нешто обшто между МК и БГ?
Author Message
Il Schismatico Offline
Posting Freak

(29-10-2010, 04:20 PM)demmian Wrote: ...Ние сами одлучуваме како да си ги воспитуваме децата!...

Бе ти ги кръсти Немања и Душанка, па после ходи ги възпитавай...
Devil3
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
29-10-2010, 06:51 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator

(29-10-2010, 02:51 PM)jingiby Wrote: Христо, мисълта ми е друга. Аз признавам македонският народ след 1944 г. Това е част от историята. Но УДБА-шите които ви пишат учебниците и перат мозъците на децата ви не признават тези идеи на революционерите по-горе. Те лъжат, лъжат и лъжат. И ей на, виж го Дамян. Личи си, че се раздира от вътрешни противоречия и така ще си остане до края на живота. Но за него вече е късно. Той е жертва на Титова Югославия.

Идеята ми е вашите деца вече от малки да знаят истината какви са били предците им - македонски българи, и пак да си останат македонци. А не сърбо-букефалисти с югославско-гръцка закваска!Da_ne_si_lud

Така де. Затоа е тука КОТЛЕ. Да ја кажува вистината.
30-10-2010, 03:37 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

Македония и Македонците е най добре да си нямат нищо общо с подлото, смтъдливо мангало-българско племе и неговото вулгарно формирование гнусният Кенеф наречен България.
30-10-2010, 03:48 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 03:48 PM)Пирин Македонски Wrote: Македония и Македонците е най добре да си нямат нищо общо с подлото, смтъдливо мангало-българско племе и неговото вулгарно формирование гнусният Кенеф наречен България.

Ела в София и ми го кажи в лицето ако смееш.

30-10-2010, 03:59 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 03:48 PM)Пирин Македонски Wrote: Македония и Македонците е най добре да си нямат нищо общо с подлото, смтъдливо мангало-българско племе и неговото вулгарно формирование гнусният Кенеф наречен България.

Е, да, ама това "най-добре" няма да се сбъдне. Вашата се свърши - свидетели сме на агонията.
30-10-2010, 04:07 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

(30-10-2010, 03:59 PM)Kosta Wrote:

АЗ ти казвам какво мисля по въпросът, пък ти ако искаш, ноже и в лицето да ти го кажа. Това не променя нещата
30-10-2010, 04:13 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Мисли квото щеш щом си решил да се опитваш да мислиш.
Като дойдеш, земи още такива като тебе.
:-)

(This post was last modified: 30-10-2010, 04:24 PM by Il Schismatico.)
30-10-2010, 04:24 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 04:13 PM)Пирин Македонски Wrote:

АЗ ти казвам какво мисля по въпросът, пък ти ако искаш, ноже и в лицето да ти го кажа. Това не променя нещата

Нещата, малкия, са променени вече. Без значение е какво ти мислиш. Е ти си кажи де, дано ти олекне маката малце Icon_razz Icon_razz Icon_razz.

И научи български. С този за паспорт може да се явиш, но не е зле да понаучиш и правилата за членуване... Защото НЕЩАТА има още да се променят. И тебе никой няма да те пита.
30-10-2010, 04:25 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

(30-10-2010, 04:25 PM)Вовата Wrote:

Нещата, малкия, са променени вече. Без значение е какво ти мислиш. Е ти си кажи де, дано ти олекне маката малце Icon_razz Icon_razz Icon_razz.

И научи български. С този за паспорт може да се явиш, но не е зле да понаучиш и правилата за членуване... Защото НЕЩАТА има още да се променят. И тебе никой няма да те пита.

Ако пък мислиш че от български боклуци като ВАС във Форуми като този зависи нещо, то жестоко се лъжеш. Боклук е Българина разбра ли и няма сила която да накара Македонеца да ви приеме наметната от Дядо Ви Иван Руски идентичност. Не успяхте преди 100г , няма и да успеете и за напред. Гнусната ви политика отврати Македонеца от смръдливата ви държава. Гнусните ви подходи успяха да окупират само за една част от Македония(Пиринска), от където съм АЗ и която държите със силата на закона, но не и желанието на народа от Пиринска Македония
30-10-2010, 04:48 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 04:48 PM)Пирин Македонски Wrote:
(30-10-2010, 04:25 PM)Вовата Wrote:

Ако пък мислиш че от български боклуци като ВАС във Форуми като този зависи нещо, то жестоко се лъжеш. Боклук е Българина разбра ли и няма сила която да накара Македонеца да ви приеме наметната от Дядо Ви Иван Руски идентичност. Не успяхте преди 100г , няма и да успеете и за напред. Гнусната ви политика отврати Македонеца от смръдливата ви държава. Гнусните ви подходи успяха да окупират само за една част от Македония(Пиринска), от където съм АЗ и която държите със силата на закона, но не и желанието на народа от Пиринска Македония

Научи български език и си пий хапчетата редовно.

д-р Стоянов
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
30-10-2010, 04:50 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

Пирин Македонски според мен пасе овце в Австралия, поне с такова впечатление останах от друг форум,
така че няма да дойде. Всяко негово мнение ще съдържа обиди и основно "кенеф-", никога аргументи или факти,
уникален екземпляр, само гледайте. Целта е ясна - да няма диалог или дискусия и да те изкара от нерви. Е, дано не съм прав!
(This post was last modified: 30-10-2010, 04:54 PM by Han Solo.)
30-10-2010, 04:53 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Бе кой го па е грижа за тоя "Пирин Македонски" изобщо?

30-10-2010, 05:00 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

(30-10-2010, 04:53 PM)Han Solo Wrote: Пирин Македонски според мен пасе овце в Австралия, поне с такова впечатление останах от друг форум,
така че няма да дойде. Всяко негово мнение ще съдържа обиди и основно "кенеф-", никога аргументи или факти,
уникален екземпляр, само гледайте. Целта е ясна - да няма диалог или дискусия и да те изкара от нерви. Е, дано не съм прав!

А ти Хан ли си? ДС утайка ли? Що си? Какво киснеш из всички Фотуми за Македония и си разтегаш "Лантерната" или това тие работа? Отдел за "Маниполация и Пропаганда" ли ти плаща ? Я кажи. Истината е една: такива като теб и утрепките подобни отричат Македония и Македонският народ с цел да оправдаете репресиите и забраните наложени на Македонците в Пиринска Македония и ако се може да вкарате по някой депотат от месното МВРО и някой лумпер от А ТАКА
30-10-2010, 05:25 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 05:25 PM)Пирин Македонски Wrote:
(30-10-2010, 04:53 PM)Han Solo Wrote: Пирин Македонски според мен пасе овце в Австралия, поне с такова впечатление останах от друг форум,

А ти Хан ли си? ДС утайка ли? Що си? Какво киснеш из всички Фотуми за Македония и си разтегаш "Лантерната" или това тие работа? Отдел за "Маниполация и Пропаганда" ли ти плаща ? Я кажи. Истината е една: такива като теб и утрепките подобни отричат Македония и Македонският народ с цел да оправдаете репресиите и забраните наложени на Македонците в Пиринска Македония и ако се може да вкарате по някой депотат от месното МВРО и някой лумпер от А ТАКА

Фотуми? "Лантерната"? "Маниполация"? утрепките? депотат? месното? лумпер? Tuktuk0ni
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
30-10-2010, 05:37 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

(30-10-2010, 05:25 PM)Пирин Македонски Wrote: А ти Хан ли си? ДС утайка ли? Що си? Какво киснеш из всички Фотуми за Македония и си разтегаш "Лантерната" или това тие работа? Отдел за "Маниполация и Пропаганда" ли ти плаща ? Я кажи. Истината е една: такива като теб и утрепките подобни отричат Македония и Македонският народ с цел да оправдаете репресиите и забраните наложени на Македонците в Пиринска Македония и ако се може да вкарате по някой депотат от месното МВРО и някой лумпер от А ТАКА

Аз съм ти го казвал вече, ама ще се повторя: някои хора са произлезнали от маймуните много по-късно от други
и ако имаш нещо между ушите, ще си мълчиш, за да не те припознаят хората, че си от тази група!
Знаеш много добре, че съм ДДС-ар, редовно си го плащам данъците - около 60-70 000 евро годишно. Pos23
Може да направиш справка колко вися в македонски форуми в Идивиди - една година не бях влизал до това лято - умрях от глад без заплата! Smiley-happy068 Ама ако дават някъде пари за писане в македонски форуми, кажи да кандидатствам! Icon_lol
Скоро от такива като теб пак ще си направя още една дълга пауза. Icon_wink
(This post was last modified: 30-10-2010, 08:48 PM by Han Solo.)
30-10-2010, 08:45 PM
Reply
Kasnakovski Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 05:37 PM)jingiby Wrote: Фотуми? "Лантерната"? "Маниполация"? утрепките? депотат? месното? лумпер? Tuktuk0ni

Тоя не е етнички Македонец. Чист провокатор си е, иска да се представи за ОМОвец, простак, примитивен, но допуска типични грешки, които го издават кой е.

Не му се връзвайте.
30-10-2010, 08:48 PM
Reply
vargo Offline
Member

Този се подвизаваше в един друг форуми , като видя ,че вече никой не му обръща внимания явно е решил че тук може да впечатли някой с простотиите си !!!BaehBaeh
Типично поведение на социално , психически незрял и нереализиран в живота и обществото индивид !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tuktuk0niTuktuk0ni
Времето е в нас и ние сме във времето!!! В.Левский
30-10-2010, 09:07 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја

Каї е администраторот... да їа спаси темата ако не нешто повеке.
Let me hear you make decisions without your television.
(This post was last modified: 30-10-2010, 09:18 PM by Gnoj.)
30-10-2010, 09:17 PM
Reply
realkpolitik Offline
Member

Този Пирин Македонски не само, че не е от България, но той дори никога не е живял в България или поне не достатъчно дълго, за да научи добре литературен български. Top idiot. Icon_lol
30-10-2010, 10:05 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(30-10-2010, 10:05 PM)realkpolitik Wrote: Този Пирин Македонски не само, че не е от България, но той дори никога не е живял в България или поне не достатъчно дълго, за да научи добре литературен български. Top idiot. Icon_lol

Дървен удбаш, понаучил български. Милиционерче-провокаторче и то от най-умоосакатените. Да се игнорира!

Само добра илюстрация на това кой пречи, и на кого му пречи да има добри и братски отношения между македонци и българи.

За това трябва да му се благодари. Има нужда от такива термометри. Просто за сравнение.

Да се върнем на темата, защото като му се отговаря му се налива вода в намеренията.
30-10-2010, 10:10 PM
Reply