Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 3.27 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BY THE WAY
Author Message
psychomode
Unregistered

 
#1

Между другото...мисля, че вашия форум е невероятно досаден, занимава се само с политика и интриги, Имам чувството, че повечето активни членове са или безработни или пенсионери.

ко да праа, ама тва исках да кажа.
Icon_wink
30-09-2010, 02:13 AM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(30-09-2010, 02:13 AM)psychomode Wrote: Между другото...мисля, че вашия форум е невероятно досаден, занимава се само с политика и интриги, Имам чувството, че повечето активни членове са или безработни или пенсионери.

ко да праа, ама тва исках да кажа.
Icon_wink


Концепцијата на форумот ја диктираат членовите на форумот. Зошто не помогнеш да се разбие монотонијата и досадноста на форумот. Можеби хонорар ке заработиш.
30-09-2010, 02:32 AM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#3

(30-09-2010, 02:13 AM)psychomode Wrote: Между другото...мисля, че вашия форум е невероятно досаден, занимава се само с политика и интриги, Имам чувството, че повечето активни членове са или безработни или пенсионери.

ко да праа, ама тва исках да кажа.
Icon_wink

Па затоа е и направен овој форум... Icon_razz

01-10-2010, 07:07 PM
Reply