Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Станбени Заедници полнат буџет или?
Author Message
alexdgreat
Unregistered

 
#1

или го намалуваат процентот на невработеност?

Ја разбира ли некој логиката, или поентата на законов?
16-09-2010, 02:28 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,655
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

(16-09-2010, 02:28 PM)alexdgreat Wrote: или го намалуваат процентот на невработеност?

Ја разбира ли некој логиката, или поентата на законов?


Тука во Канада се за да го подобрат живеењето во станбените објекти. И тоа фунционира вистински добро. Што ке се случи во Македонија кој знае.
16-09-2010, 03:09 PM
Reply