Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
покер
Author Message
buletbg
Unregistered

 
#1

Дали играте покер?
11-09-2010, 06:11 PM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(11-09-2010, 06:11 PM)buletbg Wrote: Дали играте покер?


Buletbg, добредојде на форумот од екипата на КОТЛЕ.
Потписот ке ти го одстранам се додека не го усогласиш со правилата на форумов.


Quote:8. Рекламирање во сопствен интерес нема да се толерира. Секој линк кој води кон друга интернет страница и претставува тенденциозно рекламирање на истата ќе биде избришан. Ако сакате да се рекламирате на сајтот на Форум Котле, контактирајте ги администраторите на форумот.

9. Врски кон други интернет страници (линкови) во потписите на членовите, кои се прикажуваат под секое напишано мислење, се дозволени само во случај кога на страницата до која води линкот има веќе поставено линк до страницата на Форум Котле .
11-09-2010, 07:22 PM
Reply