Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНИЈО СРЕКЕН 19-ти РОДЕНДЕН !!!!
Author Message
Администратор Online
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#1

На сите Македонци екипата на КОТЛЕ им го честита 8 септември, денот на какво таквото ОСАМОСТОЈУВАЊЕ со ЖЕЛБА И НАДАЖ, 20- иот РОДЕНДЕН ДА ГО СЛАВИМЕ ВО ВИСТИНСКИ САМОСТОЈНА И СУВЕРЕНА МАКЕДОНИЈА.!!!!!!!


08-09-2010, 03:29 AM
Reply
ivan mihajlov Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,067
Joined: Feb 2010
Reputation: 8
#2

Чиститки за 19 години независима Македония Makedonija
[img][Image: 530568e1e667421dbb64a5669910e335.gif][/img]
"Който ми каже дека не съм македонец ке му го скинам езикот, който ми каже дека не съм българин ке му секам главата"
Тодор Александров

"Македония без Българи огин ке я гори "
Иван Михайлов

08-09-2010, 09:55 AM
Reply
braniteli Offline
Member
***

Posts: 132
Joined: May 2010
Reputation: 3
#3ЧЕСТИТ РОДЕНДЕН МАКЕДОНИЈО СРЕКЕН ПРАЗНИК ЗА МНОГУ ГОДИНИ
08-09-2010, 08:57 PM
Reply
Администратор Online
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#4

Поздрав на нашата Facebook страна:


Quote:Miki Georgievski :
поздрав до
ГРУПАЦИЈА на ВЕТЕРАНИ ДИСИДЕНТИ08-09-2010, 09:36 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,091
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5

На сите Македонци честит 8 септември.!!!
08-09-2010, 09:49 PM
Reply
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,135
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#6

Cestit 8mi Septembri na site Makedonci kade i da ste,da e vecna Makedonija i Makedoncite i site sto ziveat vo Makedonija po bozja zastita :09-09-2010, 12:29 AM
Reply
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#7

Gi islusav site pesni. Blagodaram za cestitkite od moe ime. Navistina se cuvstvuvav velicestveno koga gi slusav, bas kako i pred 19 godini.

I od mene na site Cestit Praznik !!!!!
09-09-2010, 03:06 AM
Reply