Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#20

Tocno Hristo, nema da go podrzime....ama zalno e sto e golem brojot sto go podrzuvaat...

Zatoa i toj taka se koceperi...

Da nema okolu nego koi sakaat nekoe zalce...toj mozebi i ce si se povlece....Ama ima nekoi koi go cukaat po grbot i mu vikat deka e naj dobar...

E zatoa Branko e "patriot"....
05-01-2010, 10:48 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ - by mence - 05-01-2010, 10:48 PM