Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#7

(04-01-2010, 11:15 PM)Mirza Wrote: isprovocira "Predavnikot Branko"?! Od koga toa chovekot koj ja vnese RM vo OON i tako dalje stanal predavnik?

A sto moze drugo da se narece Rosavko, osven predavnik, znam deka ke ja vnese Makedonija vo nato i eu, da mu dadat vlast odma ke ja vnese, samo kako i so koe IME????? ste razmisluvale li vie argatite komunjarski za toa????
04-01-2010, 11:33 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ - by NACIONALIST - 04-01-2010, 11:33 PM