Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ
Author Message
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#30

Jao svi pochnava da ga chitav Brancheta srbomancheta + [Image: image.php?u=2431&dateline=1263399771] +Pijanica

Quote:

Манасиевски: Црвенковски е политички макро

29.01.2010 17:30
Јован Манасиевски


Црвенковски е политички макро кој привлекува партиски проститутки, лидерот на ЛДП Јован Манасиевски отвори војна во опозицискиот фронт. Тврди дека не се точни изјавите за одлевање на членството.

Господинот Црвенковски е докажан политички макро и тука воопшто ние не мислиме да го спориме тој негов квалитет, така што апсолутно тој е во состојба да собере по некоја политичка проститутка и од ЛДП и од некоја друга партија. Така што можеме да кажеме дека тој негов потег нас ни помага, дополнително не хомогенизира и не мобилизира. Господинот Црвенковски е идеален противник за Груевски. И се додека Црвенковски е лидер на македонската опозиција, дотогаш фотелјата на Груевски му е безбедна“, рече Манасиевски.


Naci ov'j mora da ga chita nash forum. JeeeJeeeJeeeYeaYea
29-01-2010, 08:52 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ - by mara-popara - 29-01-2010, 08:52 PM